Revolution

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   19,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2019. november 26.

Kiszerelés:   19,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online

18 színű szemhéjfesték paletta, melyben magasan pigmentált, matt és csillámos színek is találhatóak.

Anheszenamon

2020. augusztus 19.

Ahhoz képest, hogy egy Revolution termékről beszélünk, nagyon jól sikerült ez a paletta. Próbáltam már a márka néhány termékét, vannak jobbak és gyengébbek is. Ez a csodás paletta egyértelműen a jobbak kategóriába tartozik. Csodás sminkeket lehet kreálni vele és megfelelő alappal tartósnak is bizonyult. A glitterekkel én nem tudok mit kezdeni, nem használok ilyesmit, de ennek ellenére akcióban érdemes lecsapni rá, aki szereti a zöldes színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

ildiko969

Korcsoport: >54
2020. augusztus 5.

Szép színek. Pigmentált, kicsit potyog a glitter, de egy jó glitter glue-val megfoghatók. Nekem a 70-es évek tolltartóira hajaz a tok, az nem tetszik benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Bettinas

2020. június 5.

Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure változatot rendeltem meg pinkpandáról. A színek miatt vettem meg, de nem csalódtam. Nagyon szépen pigmentált, ha felviszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

ReginaDavid

2020. május 27.

Csomagolása miatt rendeltem meg pinkpandáról. Imádom, nagyon pigmentált, nem potyog és lemosás után is még enyhén látszik a zöld a szememen, annyira megfogja. Egy gond van vele, a csillámos részek nagyon potyognak. De nagyon király, rengeteg lehetőség rejlik benne🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

magiii

2020. május 16.

Főként a zöldek miatt vettem meg, világos barna szemhez különösen jók a zöldek. POnt a legburtálisabb zöldek (felső sor 2, középső sor 3) túl van glitterezve, potyog, olyan mintha valami csillámport kennék a szememre, nagyon nagy szemcsés. Egyébként nem bántam meg, de azok a színek kb szilveszterre jók, annyira csillog. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

pandarouge

2020. május 14.

A csomagolás csodaszép, a színekről nem is beszélve. Nagyon tetszik, hogy full glam party sminket is lehet belőle készíteni, de akár egy mindennapi barnás sminket is. A glitteres-csillámos színek nagyon csillognak, nagyon pigmentáltak. A matt színek is teljesen jól szuperálnak, nagyon könnyű egybemosni őket. Érdemes építgetni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Black Fairy

2020. május 12.

5 év érdektelenség után ez a paletta volt az első, ami megmozgatta a fantáziámat és kreativitásomat. Amúgy is kedvelem a zöldes színeket (barna szemhez, vörös hajhoz jól mutat), de azok a pressed glitterek, meg ezek a zöldek...Szerelem volt első látásra! Végre újra úgy éreztem, hogy újra hozzám szólt a sminkelés...És nagyon szomorú vagyok, hogy jöttem lehúzni a palettát...
A színek elképesztően gyönyörűek, de a használhatóságuk nem igazán jó. A pigmentáltságuk gyenge, és hiába építgetem, építgetem, építgetem, amint megpróbálom satírozni, lesatírozom a színt is...Egyébként nagyon szépen egybe lehet őket dolgozni, de ami "erős" színt sikerül nagy nehezen egymásra pakolnom, az egyben el is tűnik - a sötétebb matt színeknél. A csillámos színek egy fokkal jobban mutatnak, de azokat is építgetni kell, hogy kiadják szépen a színüket, és aztán eldolgozásnál ismételten hajlamos elmenekülni a színe a terméknek...Minden egyes apró ráncba beleülnek, és pár óra alatt a szemredőkben begyűlnek a színek (amik nem tudom, hogy kerülnek oda, mikor a szememen alig akartak látszani). Lehet velem van a baj, hogy intenzív, feltűnő színeket vártam, nem pedig ilyen kis természetes, alig látszóakat.
A pressed glitter pereg - nyilván - de nem volt semmi problémám a használatával, szépen fel lehet építeni, és ezek azok a színek, amiknek a pigmentáltsága is megmarad...Még kísérleteznem kell a glitterprimerrel mondjuk, mert sajnos a tartósságukat nem tudtam még megoldani.

Most nem tudom, hogy az enyém hibás-e vagy mi van, de nem vagyok hajlandó lemondani róla, majd kitalálok valamit - vagy kicserélem másikra, ha máshogy nem megy - ha bármi változás van, jövök újracsillagozni, addig viszont ez két csillag.
(A szemem enyhén ráncos, félig rejtett, zsírosodásra hajlamos szemhéjam van, szóval problémás a szemsmink téma mindig, de ugyanúgy készültem elő, és fixáltam ezt a terméket is, mint minden más palettámat és szemfestékemet szoktam, és vannak dolgok, amikből kibírok 8-10 órát is hozni ezzel a módszerrel. Még Makeup Obsession palettám is van, ami kibír 10 órát rajtam, szóval nem drága palettákról beszélek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Lina14

2020. április 23.

A csomagolás gyönyörű, a színpletta szintén nagyon szép. A márkához képest a pigmentáltság gyönyörű, a matt színek könnyen satírozhatóak és építhetőek, nem halványulnak el egykönnyen, a metálosok igazán megnyezőek, szinte világítanak. Nekem egy kicsit sok benne a csillámos, nekem 2 elég lett volna belőle és akkor lett volna egy igazán sötét metál zöld vagy setleg türkiz benne. Ettől eltekintve van benne elegendő matt barna, zöld és metálos is, kiegészítve arannyal, csillámos barnával és egy pinkessel is. A márkától ez a kedvenc termékem jelenleg, sokat fogom még használni.
Egyetlen hátránya, hogy a csillámos nagyon potyog, elég erős alap kell hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Egyetlen hátránya, hogy a csillámos nagyon potyog, elég erős alap kell hozzá.

Vevep92

2020. április 18.

Szerelem! Először a külsejébe szerettem bele, utána a színekbe, majd a pigmentáltságába.... :D Tényleg nagyon imádom! van pár szín, ami porzik, de utána alapozok és probléma megoldva. A csillámos árnyalatok használatánál sminkfixálót fújok a tömör ecsetemre, így könnyű azokkal is dolgozni, és felvinni a megfelelő mennyiséget. Nagyon szépen egymásba lehet olvasztani a színeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

rocksolya

2020. április 12.

Nekem először a külső tetszett meg, majd a színek. Nagyon szépek, csak kár, hogy a csillámosak nehezen kezelhetőek, így azokkal nem lehet tökèletes sminket csinálni, de amit sikerült felkenni, az szépen csillog. Nekem megéri az 5*, bár picit árulhatnák olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.