Revolution

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kendra, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

18 meleg árnyalatú, matt és szatén szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Fém csomagolású, tükörrel.

2000 Ft Revolution Forever Flawless Eutopia Palette Revolution Forever Flawless Eutopia Palette
Ár: 2000 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál, illetve előreutalást követően Foxpost és postai feladás is lehetséges, melynek költsége a vevőt terheli.

sensitiveskinprincess

2021. június 2.

Egy hónapja leptem meg magamat vele a születésnapomra, mert szerettem volna egy olyan palettát, amit szívesen használok és nem csak hétköznapi színek vannak benne. Nagyon bevált nekem, a színek gyönyörűek, tartósak, bár van benne egy-kettő ami nem tökéletesen úgy néz ki felkenve, mint gondoltam, de nekem abban a formájukban is tetszenek. Maga a csomagolás is nagyon megfogott, tetszik benne a jó nagy tükör, ami tökéletesen használható sminkeléshez is!
Összességében ár-érték arányban nagyon jó ez a paletta szerintem és mindenkinek ajánlom, aki nem akar vagyonokat költeni, de szeretne egy palettát, amit többféle alkalmora is ki tud használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

Kendra

2020. március 4.

Gyönyörű az egész sorozat ebből a palettából.
Tartós színek.
(Nekem most palettából több van mint amennyit el tudok használni...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 4.

Gyönyörű az egész sorozat ebből a palettából.
Tartós színek.
(Nekem most palettából több van mint amennyit el tudok használni...:)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.