Revolution

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Etes, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   Rossmann, online

18 intenzíven pigmentált szemhéjpúder található benne. Könnyedén eldolgozható. A csomagolás része a tükör.

8 csillámos, 10 matt árnyalatot tartalmaz

Ár: 4000 , Eladó: Ivalove
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel nyugati-oktogon-deák /foxpost
3800 Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure
Ár: 3800 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

mrs.imperator

2021. október 25.

Az egyik olyan paletta a gyűjteményemben amit a legjobban tudok használni és csodaszép színek amik kifejezettem előnyösen állnak. Pigmentációja nem rossz de lehetne erősebb, bár ár-érték arányban egy szavam se lehet. Egy idő után összemosódnak a felvitt színek még szemhéjpúder alappal is. Hétköznapra tökéletes viselet a szolidabb sminkek kedvelőinek. Kicsit porzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 25.

Emma23

2021. augusztus 4.

Elég régóta szemeztem a márka palettáival és végre ravattem magam hogy erre beeuházzak. Nagyon örülök hogy megtettem. Csodaszép színek vannak benne és nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

lengyel.biank

2021. július 1.

Szépek a színek, felük matt másik felük csillogó. Rengeteg dícséretet kapok amikor viselem. Viszont sajnos nekem is becsillámozza a teljes arcomat egy idő után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

happyday

2021. június 20.

Nagyon gyönyörű csillámos és matt árnyalatai vannak. De a nap végére nekem az egész fejem csillámos, annyira pereg. Kicsit többet vártam ettől a márkától...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

Sissim

2021. június 16.

Kerülgettem egy darabig, majd nemrég szereztem egyet leárazva 3200-ért (érdemes figyelni, gyakran adják 4k alatt).
Azt kell hogy mondjam, életem egyik legjobb palettája. Gyönyörű színek, tartós, és van benne pár színváltósan fénylő árnyalat, ami elképesztően szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 16.

Henrietto

2021. június 1.

Gyönyörű a kinézete tetszenek benne a színek, nagyon tartós (nálam egész nap kibírta fakulás nélkül) Abszolút megéri az árát, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

Coffeezi

2021. május 14.

Régóta szemeztem már a palettákkal és végül erre esett a választásom és nem csalódtam.
Gyönyörű élénk színek, jól kombinálhatóak.
Szépen el lehet őket dolgozni.
Néhány világosabb szín porzik de engem ez nem zavar.
A csillámos színek brutál pigmentáltak és nagyon szépek.
Primerral tartós, önmagában nem próbáltam.
Csak ajánlani tudom :)
Plusz pont a csodaszép csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Gyönyörű élénk színek, jól kombinálhatóak.
Szépen el lehet őket dolgozni.
Néhány világosabb szín porzik de engem ez nem zavar.
A csillámos színek brutál pigmentáltak és nagyon szépek.
Primerral tartós, önmagában nem próbáltam.
Csak ajánlani tudom :)
Plusz pont a csodaszép csomagolás.

Nihan

2021. április 8.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Meseszép színek vannak benne! Jó szemhéjalappal egész nap bírja a strapát. Könnyű eldolgozni, nem kell építgetni. A színek jól kombinálhatóak. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

rekasomlai

2021. március 18.

Személy szerint ez a kedvenc palettám ami valaha volt. Nagy színválasztéka van, ezért akár egy egyszerű, hétköznapi smink elkészítésére is alkalmas ugyan úgy, mint egy kicsit extrásabb megjelenéshez. Minőségileg kiváló, magas pigment tartalmú, ezért nem kell sokat rétegezni. Egész nap bírja a strapát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

FuegoFuego

2021. március 16.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színekkel. Én nagyon szeretem, gyakran használom. Nekem primerrel egészen jól kibírja, bár azért lehetne tartósabb. A csillámos árnyalatok elképesztően szépek, egyik palettámban sincsenek ennyire gyönyörűek mint ezek, viszont sajnos peregnek és mindig előfordul, hogy a szemem alatt landol néhány váratlan csillám. Mindezek ellenére nem bánom hogy megvettem, mert annyira szép sminkeket lehet vele készíteni, és egy kis odafigyeléssel többnyire korrigálhatók az említett hibák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.