Revolution

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Etes, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   drogériák, online

18 intenzíven pigmentált szemhéjpúder található benne. Könnyedén eldolgozható. A csomagolás része a tükör.

8 csillámos, 10 matt árnyalatot tartalmaz

Ár: 4000 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Foxpost,posta
Ár: 3000 , Eladó: Blenheim
Állapot: Csak swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyes vagy posta fox packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

K.Spion

2022. október 24.

Nem rossz paletta, de ez a szín összeállítás nem valami átgondolt. Szinte ugyanolyan színekkel van tele és csak egy igazi mélyítő színe van, ami miatt minden smink majdnem ugyanúgy néz ki. Nem nyúlok hozzá túl gyakran. Amúgy a minősége nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 24.

TKriszti05

2022. augusztus 26.

Nagyon jól pigmentált és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 26.

Nagyon jól pigmentált és tartós.

besty23

2022. március 21.

Cruelty free. Ami kritérium nálam.
A Revolution termékei nem okoztak még csalódást. Jól pigmentált, tartós. Ár-érték arányban verhetetlen.
A csomagolása minőségi, nem gyorsan elpattanó gagyi műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

Cruelty free. Ami kritérium nálam.
A csomagolása minőségi, nem gyorsan elpattanó gagyi műanyag.

dreammiyss

2022. január 16.

A karácsonyfa alatt várt rám. El kell mondanom, hogy az egyik legjobb palettám. Jelenlegi nagy kedvenc! Imádom a színeit, szeretem is hordani, mindemellett eszméletlenül pigmentáltak! Nagyon szeretem a revolution termékeket. Olyan színek találhatóak benne, amelyekből egy egész arcsminket el lehet készíteni, nincs szükség kézbe venni mást egy highlighteren kívül. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

Alexa89777

2021. december 29.

Az első sminktermeken a Revolutiontől. Nagyon szép színei vannak. Van több palettám is, de általában ez kerül a kezembe a sokrétű felhasználhatósaga miatt. Nagyon szeretem. Diszkrét és karakteresebb smink is készíthető vele. Lehetne ici picit pigmentáltabb, viszont így, hogy kevésbé az, könnyebb korrigálni az elrontott részeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

mrs.imperator

2021. október 25.

Az egyik olyan paletta a gyűjteményemben amit a legjobban tudok használni és csodaszép színek amik kifejezettem előnyösen állnak. Pigmentációja nem rossz de lehetne erősebb, bár ár-érték arányban egy szavam se lehet. Egy idő után összemosódnak a felvitt színek még szemhéjpúder alappal is. Hétköznapra tökéletes viselet a szolidabb sminkek kedvelőinek. Kicsit porzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 25.

Emma23

2021. augusztus 4.

Elég régóta szemeztem a márka palettáival és végre ravattem magam hogy erre beeuházzak. Nagyon örülök hogy megtettem. Csodaszép színek vannak benne és nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

lengyel.biank

2021. július 1.

Szépek a színek, felük matt másik felük csillogó. Rengeteg dícséretet kapok amikor viselem. Viszont sajnos nekem is becsillámozza a teljes arcomat egy idő után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

happyday

2021. június 20.

Nagyon gyönyörű csillámos és matt árnyalatai vannak. De a nap végére nekem az egész fejem csillámos, annyira pereg. Kicsit többet vártam ettől a márkától...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

Sissim

2021. június 16.

Kerülgettem egy darabig, majd nemrég szereztem egyet leárazva 3200-ért (érdemes figyelni, gyakran adják 4k alatt).
Azt kell hogy mondjam, életem egyik legjobb palettája. Gyönyörű színek, tartós, és van benne pár színváltósan fénylő árnyalat, ami elképesztően szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.