Revolution Haircare

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mariann91, Módosítva: 2024. január 22.

Lelőhely:   online, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Könnyed vizes alapú formula, ami helyreállítja a sérült hajat és fényes, puha eredményt hagy maga után. A Revolution Plex hármas molekulatömegű fehérje kaszkád rendszere védi a hajat, fokozza annak ragyogását, megőrzi, erősíti és növeli a hajszín vitalitását. Festett vagy kémiai kezelésen átesett haj számára is alkalmas. Vegán és SLS-mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6_R

2024. június 1.

Nagyon szeretem az illatát! Nagyon puha lesz tőle hajam. Növekedésben nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 1.

edeseper

2023. szeptember 28.

Új vagyok a lamellás bizniszben, úgyhogy nekem ez sokkoló élmény volt. :-) Kétszer használtam eddig, nem igazán érzem még a mennyiséget, úgyhogy kábé szétlocsolom a fejemet vele, de állítólag az nem baj. Furán felmelegedik a hajon, meg hát kissé büdös, de állítólag ez se baj. .-) Nekem jobban bejött, hogyha felvitel után 1-2 perccel rápakoltam a balzsamot és együtt öblítettem le. Pár hete tettem melírt a hajamba, azóta jó sprőd és száraz, de ettől végre idegrángás nélkül ki tudtam fésülni, szóval abszolút megy az 5 csillag. A szárítás is gyorsabban ment, amit jó jelnek veszek, hiszen nem kapaszkodik foggal-körömmel a hajam a vízhez. Fényt nem adott amúgy, de azt eddig is csak a festéktől kaptam.
Update-elek, mert valahogy néhány használat után minta elvesztette volna a varázsát. Nem rossz, biztosan csinál valamit, de semmi látványos eredmény nem lett, miután elhasználtam. Jó volt kipróbálni, de pénzt nem adnék ki rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

Brunettee

2023. augusztus 29.

KM boxból jutottam hozzá. Nagyon kíváncsi voltam rá, így örömmel próbáltam ki. Festett hajam van, hajlamos száradni a vége. Első hajmosás után alig akartam elhinni, hogy lehet valamitől ennyire puha a hajam. Minden más változatlan maradt egyébként a rutinomban. Az egyetlen dolog, hogy inkább csak a haj hosszára szeretem felvinni, a fejbőröm picik viszketett tőle, így azt inkább elkerülöm. Mivel még csak nagyjából a fele fogyott el, így van még mit tesztelnem rajta, de jelen állás szerint azt mondom, újra fogom venni.
Két hónap telt el az eredeti véleményezésem óta. Most jön az utánpótlás. Nekem game changer ez a kis cucc, isteni puha a hajam tőle, és hiába volt nyár, vízpart, az aktuális festéskor megdicsért a fodrászom, hogy a korábbihoz képest egészségesebb, kevésbé törik a hajvégem. Ennél több megerősítés nekem nem is kell. Annyi, hogy áttettem egy üres fújós dobozba, nekem így könnyebb kezelni, nem érzem azt, hogy egy csomó csak folyik mindenfelé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

VeMo

2023. június 5.

Tesztelési célra kaptam a terméket a krémmanián. Egy egész üveggel elhasználtam, így bátran állíthatom, hogy valóban puha és fényes hajat eredményez. Extra növekedést, erősödést nem vettem észre, de a hajam állagán tapintásra és látványra is segített. Jó termék, ajánlom, ás valószínűleg magamnak is megveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 5.

Oliveranyu

2023. május 30.

Ma használtam először, samponozás után felvittem a leírtak szerint. 6 percig rajtahagytam és lemostam, balzsamot nem használtam utána. Vastagszálú, hullámos, töredezésre hajlamos hajam van, nagyon szépen puhítja, egyben tartja a hajamat, ettől sem “csillog” de nagyon kellemes tapintású lett. Kiváncsi leszek a folytatásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 30.

edinaa225

2023. május 27.

Szerintem szuper , krémmánia dobozba volt, egyből kipróbáltam, puha selymes tőle a hajam! És nem nehezíti el. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 27.

Judy1

2023. május 25.

Tesztelésre kaptam a terméket. Már kb. 5 alkalommal használtam, szándékosan voltak hajmosások, ahol kihagytam, hogy azt is megnézhessem milyen nélküle. Hosszú, vékony szálú hajam van. A termék vízszerű, könnyen használható, nincs tolakodó illata, a csomagolása pratikus és stabil. Én lényegi különbséget ne m fedeztem fel aközött, amikor használtam és amikor nem. Ami pozitívuma még, hogy nem nehezíti, zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 25.

Doridia

2023. május 3.

Nagyon szépen köszönöm, hogy én is letesztelhettem ezt a terméket! Csak megerősíteni tudom az előttem lévő véleményeket, nagyon puha, selymes tapintású lesz a hajam a használatát követően, és talán kevésbé szöszösödik a párás időben. Nagyon praktikus a csomagolása, az illata nem tolakodó és nem tartós, így nem zavaró.
Előtte egy másik lamellás vizet használtam, különbséget nem vélek felfedezni a két termék között, amit ígér azt betartja. Kb. 5-6 alkalommal használtam ezidáig és volt, hogy direkt kihagytam a rutinból, hogy megnézzem hiányzik-e. Hiányzott. Nem csodaszer de sokkal durvább tapintású volt a hajam és jobban szállt is hajszárítás után. A hajam festett/szőkített és erősen őszül is, mondhatni igénybevett és ez a plusz ápolás sokat tudott hozzátenni a szebb összképhez. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 3.

AndreaJ

2023. május 1.

Tesztelője lehettem amit köszönök! Az én hajam nagyon megviselt szőkített és száraz. Úgyhogy igazán észre lehet venni ha valami jó hatással van rá és jól működik, és ez a lamellás víz ilyen. Puha és nagyon fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 1.

LadyDeath

2023. április 30.

Tesztelésre kaptam a terméket. Eddig nagyjából 6 alkalommal vetettem be, a használati utasításnak megfelelően sampon után, de még a balzsamozás előtt, törölközőszáraz hajon. 3-5 percig szoktam hagyni, hogy hasson. A csomagolása praktikus, könnyű használni, hiszen közvetlenül a hajamra tudom belőle csepegtetni a folyadékot. Az illata egész kellemes, de a többi hajápoló mellett nem igazán marad meg. Nem nehezíti el a hajat, és tényleg fényesebb, selymesebb lesz a végeredmény, mikor használom. Az eddigi tapasztalataim alapján viszont nem érzem egy kihagyhatatlan csodaszernek, inkább egy kis extra a hajápolási rutinban, kb. mint a fátyolmaszkok a bőrápolásban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Pantolactone, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.