Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 28.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   12,5 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Különleges koponya alakú üveg és egyedi körömlakk, amely öt fényes árnyalatban kapható.

• hosszantartó
  • magas minőségű
  • teljes fedés
  • jól pigmentált
  • könnyen használható

Black Fairy

2019. október 29.

Nekem a Monster (zöld) és a Horrorshow (fekete) van meg.

Monster
Ezt akkor használtam, amikor a körmöm egy centire túllógott az ujjaimon. Nagyon könnyű felvinni, kényelmes az ecset, egyenletesen fed, nagyon jól pigmentált, de a körmöm végeit csak két rétegben sikerült rendesen eltakarni. Rétegezni buborékok nélkül lehet, közepes száradási ideje van, inkább a lassabb fele. Két naponta hajat mosok, hetente egyszer nagy takarítást tartok, és 2-3 naponta állatot is takarítok, fürödtem (áztam a kádban) egyébként meg nem szoktam kímélni a körmömet. Öt napig volt fent mindenféle sérülés, kopás, lepattogzás nélkül...Aztán sikeresen eltörtem két körmömet is (olyan részen, ahol még alatta van az ujjam is), a törött résznél MEGREPEDT a körömlakk, de továbbra sem pattogzott le...A végén hatodik nap kénytelen voltam eltávolítani a körömlakkot, mivel az egyik körmöm leszakadt (elég fájdalmas volt), de a törés feletti repedésen kívül semmilyen sérülés nem látszott rajta. Se alaplakkot, se fedőlakkot nem használtam.

Horrorshow
Ezt már a kis (tövig, illetve az alá érő) körmömre használtam. Nagyon könnyű vele dolgozni, egyenletesen lehet eloszlatni, nagyon pigmentált, és kitűnő a fedése. Így, hogy nem lógott túl a körmöm az ujjamon EGY RÉTEG is teljesen, egyenletesen, tökéletesen fedett. Ennek valamivel gyorsabb volt a száradási ideje, mint a másiké. Továbbra sem szoktam kímélni a körmeimet, szóval ugyanúgy "bántam" vele, mint az előzővel, és hat napig érintetlen maradt, utána elkezdett kopni a körmöm végénél, de lepattogzás nem volt. Fedő és alaplakkot megint csak nem használtam, és ez a kopás sem volt túl feltűnő.

Mindkét színt javaslom megvételre, bár amennyire ezen a kettőt láttam, azért minimális eltérés van például a száradási időben, szóval gondolom a többi árnyalatban is lehetnek kisebb eltérések. De összességében kényelmes használni, nagyon tartós, és az ár/mennyiség aránya is kifogásolhatatlan. (Nem beszélve arról, hogy milyen cuki a csomagolása. ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Nekem a Monster (zöld) és a Horrorshow (fekete) van meg.

Monster

Horrorshow