Revolution

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2.1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magyaremese1999, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 7.

Kiszerelés:   2.1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • színezi a kevésbé kirajzolódó szemöldököt
  • természetes árnyalattal emeli ki a szemöldök szálait

5 árnyalatban kapható

magyaremese1999

2021. április 8.

Azért töltöttem fel ezt a terméket mert a legjobb szemöldök ceruza amit valaha próbáltam! Az állaga tökéletes, tartós, és nagyon természetes szemöldököt lehet vele rajzolni. A hozzá járó zselé is nagyon jó, szépen megtartja a szálakat és nagyon praktikus hogy kettő az egyben termék, így nem kell külön szemöldökzselét vinni a ceruza mellé. A teljes laminált hatáshoz én előtte a márka szemöldök szappanját használom de anélkül is szép, természetes hatást ad. Remek termék, az ára sem vészes, én mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.