Revolution

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   $7
Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Magas fedésű, mattító alapozó zsíros és kombinált bőrtípusra.

24 árnyalatban kapható

Revolution sminkek 🌸
Ár: 3.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Panky

2020. szeptember 25.

Jó a fedése, könnyen felvihető beauty blenderrel, szépen eldolgozható. Nekem 100%-ig nem matt,de rá szoktam mattítani púderrel. Kb fél napig matt is marad.Nem csúszkál el, nem oxidálódik. Viszont pár nap után az egész arcomon az összes létező pórus begyulladt.Az egész arcom tele lett apró pici piros pöttyökkel. Csak ez az egy termék volt újdonság a rutinomban. Soha nem néztem ki ilyen borzalmasan.Sajnos abba kellett hagynom a hsaználalát, pedig már azt hittem megtalaláltam az ALPOZÓ-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

vkata96

2020. július 31.

Sajnos nekem nem hozza azt a matt hatást, amit vartam tőle. Egyébként más bajom nincs vele, szépen fed, jó az állaga, nem szárít, de nekem nem mattul le. A melegben plane nem, és rövid idő után mégjobban átfényesedik, púderrel is. Az összetevői miatt viszont nagyon tetszik, talán hidegebb időben jobban fogom szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

DianaR

2020. január 28.

Ár-értékben nem rossz, de nem vettem újra. Napi használatra tökéletes volt, de nekem nem tartott fél napnál tovább. Találtam szerencsére számomra tartósabbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

vanillacake

2019. december 22.

Örülök, hogy rátaláltam erre az alapozóra. Cruelty free, vegan, jó a fedése, nem oxidálódik, parfümmentes. Minden megvan benne, amit egy alapozótól elvárok. Szerintem természetes hatású, bár én is úgy gondolom, hogy szebb a végeredmény egy jó primerrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

nocika113

2019. december 3.

Év végére ez lett a kedvencem. Nagyon nagyon szeretem, mert bár átzsírosodik, de nem repedezik fel, ami nagyon ritka manapság, legalábbis tapasztalataim szerint. Az ára nevetséges, ezzel is magasan veri a társait. Remek színválaszték, cruelty free, vegan, több nem is kell 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Lina14

2019. október 4.

Nagyon vaskoks, kevés is elég belőle egyszerre. A tubusos kiszerelés nagyon kellemes, könnyen lehet adagolni. Lehet építeni, csak hagyni kell leszáradni a rétegek között. Szerencsére nem oxidálódik. Nekem a gondom vele, hogy nagyon beleül a pórusokba, kihangsúlyozza a bőrtextúrát. Nekem főleg az orromnál lévő nagy pórusokat láttatja nagyon. Érdemes mellé egy szilikonos primert használni, ami kitölti kicsit a pórusokat és így simább lesz az arcbőr. Sajnos így, hogy jön a hideg, vannak szárazabb részek az arcomon, amiket ez az alapozó szintén kihangsúlyoz. Nekem sokára, de látványosan kifényesedett. Sajnos 2 egymást követő napon is viseltem és lett 2-3 pattanásom tőle, eltömítette a pórusaim. Nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

B.Letta

2019. március 28.

Kerestem egy új alapozót, ami elsősorban parfümmentes és cruelty free. Ez egy új termék volt a pink panda honlapján, ráadásul kedvező árban. Azt tudni kell, hogy érzékeny a bőröm az új dolgokra,még alapozókra is,de úgy voltam vele, hogy a parfüm hiányzik belőle,így talán nem lesz gond. Ez volt az első, hogy online rendeltem magamnak alapozót,úgy,hogy a színeket is képeken nézegettem. És elsőre eltaláltam a színt! Nagyon megörültem. Nah de, hogy ne húzzam tovább a szót,nagyon tetszik ez az alapozó. Közepesen erős fedése van,építhető. Én nem szeretnék nagy fedést a pici foltjaim ellenére sem, így csak blenderrel viszem fel. Ecsettel még nem próbáltam,de szerintem azzal erősebb fedést is eltudunk érni. Egy picit leszoktam búderezni,de szép természetes finishe van. nem okozott semmi irritációt és pattanást sem szerencsére! Nem ez a legbombabiztosabb alapozó,ezt 2800 ft-ért nem is fogom elvárni,de én,ha munka után haza érek egyből lemosom a sminkem,és addig 9-10 órát elég jól bír szerintem. Az én bőröm nem nagyon zsírosodik ,így szép kis fénye van. Ha valaki zsíros bőrű annak kell azért a púder. Egyébként elég sűrű alapozóról beszélünk és nem kell belőle sokat használni. Szerintem újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.