Revolution

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. október 14.

Ár:   $5
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, krémes matt rúzs, amely selymes érzést kelt az ajkakon.

36 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sensitiveskinprincess

2021. június 4.

Ajándékként kaptam egy rendelésem mellé, de hogy őszinte legyek nekem nem teljesen vált be hiába tetszik maga a szín... Sajnos eléggé könnyen kiszárad a szám és ezt nagyon kihangsúlyozza. Ha valakinek nincs ilyen problémája, akkor egy próbát megérhet azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

kiskrumpli

2021. április 20.

Gyönyörű a színe - 106-os (Glorified) árnyalat van meg - , nagyon finom az illata, de számomra a pozitívumok itt ki is merülnek. Nehezen vihető fel, egy kicsit kemény, a legkisebb bőrhibát is rikítóan kiemeli (bár ez lehet az árnyalat hibája is), és elég könnyen elillan az ajkakról (fixáló nélkül használom). Akciósan 1300 Ft-ért vettem a Pink Pandán, de a 2000 Ft-os teljes árát nem érte volna meg. (1300 Ft-ért szerintem jobb választás a Catrice Demi Matt rúzsa.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

feketeagnes

2020. november 20.

Csodálatos illata van és erősen pigmentált. Nem egy golyóálló rúzs, az evést nem bírja, de nagyon jó érzés az ajkakon. A 124-es Gone Rogue árnyalat van meg nekem, ami a legszebb őszi sötét nude amit valaha láttam. Meg vagyok vele elégedve. Csak azért négy csillag, mert nem teljesen transfer-proof.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

lenochka

2020. június 22.

Egész nap megállta a helyét, nem szárította a számat, könnyű felvinni. Három színben van meg. Imádom! 😍
Ár-érték arányban, minőségileg is elégedett vagyok a rúzsokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Ár-érték arányban, minőségileg is elégedett vagyok a rúzsokkal.

Dia98

2020. január 14.

A legjobb matt rúzs amit valaha próbáltam🥰 Isteni sárga dinnye illata van, krémes, nem szárít, nem ragad vagy satíroz. Egész nap megállta a helyét, és nem szárította a számat. Imádom❤ Azthiszem a 138as van meg, mintha csak nekem tervezték volna😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

lau0658

2019. december 15.

A 135-ös, Icon árnyalat van meg nekem, tetszik a színe, hétköznapi viseletre jó, eléggé tartós is, az evést már annyira nem bírja, utána érdemes újrakenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0