Revolution Pro

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DianeD, Módosítva: 2020. március 30.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

• hosszantartó
  • fémes hatás
  • magas pigmentáció
  • könnyen használható
  • krém textúra
  • nem szárítja az ajkakat
  • apró csillámokat tartalmaz

6 árnyalatban kapható

xszemyx

2020. április 3.

Legvilágosabb árnyalatban vettem meg próbaképp, mert nagyon tetszik a koncepció.
Corset a neve, barackos szín.
- Sima krémes rúzs csillámokkal, tehát a tartóssága ennek megfelelően gyenge.
- Aki szereti ezt a hatást, annak tetszeni fog, tényleg látni még a Holdról is a csillogó ajkakat.
- Nem mondom, hogy nem lehet érezni benne a csillámokat, de én zavaróbbra számítottam, így nekem viselhető, nem olyan, mintha homokkal kentem volna be a számat.
- Előre figyelmeztetnék mindenkit: a szagára. Brutál kemikáliás rózsaszag. Nekem eléggé érezhető felkenve is, de lehet, hogy a várandósság érzékenyebbé tette a Zorromat.

Nem sok, de elég szép színekben elérhető, még nem tudom, beszerzek-e többet, hosszabb távú viselés és tapasztalat függvénye. Ahhoz képest elég magas az ára (mivel újabb trendről van szó), akcióban talán jobban megéri majd.
Eddigiek alapján 3,49 ☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Corset a neve, barackos szín.
- Sima krémes rúzs csillámokkal, tehát a tartóssága ennek megfelelően gyenge.

Eddigiek alapján 3,49 ☆

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate