Revolution Pro

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Bőrprobléma:   Vízhiány

Kollagént és antioxidánsokat tartalmazó mattító hidratáló smink-alap.

palotaizs

2020. március 22.

Használom már egy ideje. Nekem alapesetben száraz dehidratált bőröm van csak a T vonalban szokott picit átfényesedni a bőröm a nap végére. Mostanában, ahogy jön a kicsit jobb idő, normál állapotban van a bőröm, bár minden reggel és este teszek is érte, hogy szép legyen. Most hogy nem olyan száraz, így nagyon szép az arcomon ez a primer, picit hidratál is és érdekes mert talán nem is fényesedik át úgy a homlokom sem. Normál bőrűeknek tudom ajánlani, szépen a helyén tartja a sminket, bár nem tudom hogy más bőrtípuson hogyan viselkedik. Eddig meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Atelocollagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).