Revolution Pro

Ár:   2340 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ziza27, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 24.

Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

• az ajkak megjelenése telt és egészséges
  • sokáig megmarad
  • magas pigmentáció
  • hidratálja és ápolja az ajkakat
  • matt hatás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rekalf6

2022. március 1.

Én is megvettem már négy árnyalatban, nagyon kényelmes(nem is érzem hogy rajtam van), tartós, és szépen kopik, nem szárit, egyszerűen szuper! A régi csomagolás tényleg nem a legjobb, de az új valami gyönyörű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

krisztinareka

2022. január 14.

Két árnyalatban vásároltam meg: cashmere és undress. A kezemen kipróbálva szép árnyalat mind a kettő, de a számra kenve egyforma-meghatározhatatlan-színű-sápasztó valamivé válnak. Konkrétan eltűnik a szám az arcomról, ha ezt használom. Használhatatlanok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 14.

Black Fairy

2021. október 6.

Nekem a Vamped van meg a régebbi csomagolással...ilyen gagyi csomagolással legutóbb az 590 forintos Revolution rúzsoknál találkoztam évekkel ezelőtt, amikor megjelent a márka itthon is...Első használatnál bennemaradt a kupakban a tekerőkéről az az arany vacak...Ezért már elveszít egy csillagot, mert anélkül nem tudom úgy visszazárni a kupakot, hogy ne essen le...Szép a minta rajta meg minden, de ennyi pénzért lehet egy olyan csomagolást várnék, ami nem esik szét első kinyitásnál...
Maga a szín nagyon könnyed, szépen siklik...le az ajkakról, bele a ráncokba, és nagyjából mindenhova (tudom, ajakkontúr ceruza, de ha az essence 750 forintos rúzsa képes az ajkaimon maradni magától, nehogy már ez ne legyen). Kényelmes viselet és egyáltalán nem szárít, de iszonyatosan foltosan fed, és borzasztóan rondán és gyorsan kopik. A tartóssága rajtam kb semmi nem volt, és minél több rétegben vittem fel (ami szükséges volt az egyenletes fedéshez), annál gyorsabban lekopott az ajkamról foltosan - és most csak sima beszédről van szó, nem ittam, nem ettem.

Összegzés: gagyi csomagolás, gagyi termék, és ha ingyen utánam dobnának egyet se kellene belőle másik...Ha nem mutatna olyan jól a rúzstartómon, valószínűleg már megszabadultam volna tőle. (Az előttem szólókat nézve vagy az árnynalat rossz, vagy kifogtam egy hibás darabot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

tthfnn

2020. október 16.

A Stiletto árnyalatot vettem meg és imádom. Krémes de mégis matt és rájöttem ezek a legjobbak. A teljesen matt nem mutat jól mindig rajtam, a túl fényes se és ez tökély. A szín pedig a tökéletes vörös rúzs. Ez az a fajta ami szinte fehéríti a fogat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Thriodien

2020. június 23.

"Ide neki az összes csillagot!" - egyetértek!! Sokkal kevésbé szárít, mint bármelyik másik matt rúzs, amit próbáltam, és a színárnyalatok, a pigmentáltság is kifogástalan. Nem is annyira matt, mint bársonyos, púderes érzést hagy maga után, mintha nem is viselnék semmit. Túlzás nélkül a 8 órás munkanapot végigbírja, nagyrészt az evést is túléli, és ha már megkopott kicsit, csak összedörzsölöm az ajkaimat, és szépen terül, halványabb, de egységes képet ad, mintha frissen kentem volna. Ajándék ennyi pénzért. Nekem a Velvet a tökéletes mindennapi, majdnem-nude.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

ziza27

2020. június 10.

Ide neki az összes csillagot! 2 színben vettem meg: Cashmere (barnás nude) és Stiletto, ami az egyik, ha nem A legszebb piros rúzs, amit valaha láttam. Nagyon pigmentált, iszonyatosan könnyű felvinni, puha, nem szárít és rendkívül tartós mindkét szín. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Ceresin 0 0

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.