Revolution Pro

Ár:   2340 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ziza27, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 24.

Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

• az ajkak megjelenése telt és egészséges
  • sokáig megmarad
  • magas pigmentáció
  • hidratálja és ápolja az ajkakat
  • matt hatás

6 árnyalatban kapható

Vegán

tthfnn

2020. október 16.

A Stiletto árnyalatot vettem meg és imádom. Krémes de mégis matt és rájöttem ezek a legjobbak. A teljesen matt nem mutat jól mindig rajtam, a túl fényes se és ez tökély. A szín pedig a tökéletes vörös rúzs. Ez az a fajta ami szinte fehéríti a fogat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Thriodien

2020. június 23.

"Ide neki az összes csillagot!" - egyetértek!! Sokkal kevésbé szárít, mint bármelyik másik matt rúzs, amit próbáltam, és a színárnyalatok, a pigmentáltság is kifogástalan. Nem is annyira matt, mint bársonyos, púderes érzést hagy maga után, mintha nem is viselnék semmit. Túlzás nélkül a 8 órás munkanapot végigbírja, nagyrészt az evést is túléli, és ha már megkopott kicsit, csak összedörzsölöm az ajkaimat, és szépen terül, halványabb, de egységes képet ad, mintha frissen kentem volna. Ajándék ennyi pénzért. Nekem a Velvet a tökéletes mindennapi, majdnem-nude.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

ziza27

2020. június 10.

Ide neki az összes csillagot! 2 színben vettem meg: Cashmere (barnás nude) és Stiletto, ami az egyik, ha nem A legszebb piros rúzs, amit valaha láttam. Nagyon pigmentált, iszonyatosan könnyű felvinni, puha, nem szárít és rendkívül tartós mindkét szín. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate