Revolution Pro

Ár:   £5   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscica15, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   £5
Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós rúzs matt vagy szatén finish-sel.

30 különböző színárnyalatban kapható

1000Ft- ÚJ Revolution Pro Supreme Lipstick,rúzs
Ár: 1000Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, bontatlan fóliában, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

macooka

2020. május 17.

Sajnálom, hogy mindenki onnan ítéli meg ezt a rúzst, hogy a PinkPanda "eladhatatlan termékek összesűrítve + egy Nabla paletta" Megaboxában megkapta. Sajnos minden márkának vannak olyan rúzsai, ahol 1-2 árnyalat nem feltétlenül a nagy tömegeknek készült.
Mindenesetre nekem két árnyalatom van, önként választottam őket a Revolution oldaláról még hatalmas akcióban (1,5 dollárért, azt hiszem). Nekem nagyon bejönnek ezek a színek (Unhinged és Prevail). Ezeknél a felkenhetőségre és a tartósságra sincsen panaszom. Nyilván nem egy high-end rúzs, de van olyan jó, mint bármelyik másik drogériás rúzs. Szóval én csak azt javaslom, hogy van 30 színárnyalat, ne a legeladhatatlanabb alapján ítéljetek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

peachyglow

2020. május 16.

Én is a Pinkpandás megaboxból szereztem a Rebellious árnyalatot és tényleg borzalmas. Csak nagyon-nagyon világos bőrű hölgyeknek áll jól ez a szín és emellé ránctalan, redőtlen Angelina Jolie ajkakkal kell rendelkezni hozzá. A boxot magát én a Nabla palettáért vettem meg és a többi benne lévő termék csak járulékos nyereség vagy veszteségként érdekelt, ez a rúzs egyedül ami sajnos az utóbbi kategóriába esett. Lehetetlen szépen felkenni, nem terül, nem siklik. Próbáltam ujjal rásegíteni de sajnos az sem segít rajta. Használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Etta22

2020. május 14.

Rebellious árnyalatban van meg. Világos, kissé, barackos nude árnyalat. Egyáltalán nem az én színem. Mivel Pinkpandás megaboxban volt, nem lehetett válogatni, bár nem értem miért nem raknak bele valami olyan színt, ami több mindenkinek áll jól. Ettől el tudnék tekinteni, de az állaga sem valami jó. Borzasztó zsírkréta szerű volt felkenve, nehéz az állaga, és még csíkos is. Konkrétan miután, a ajkakon "felmelegedett", kezdett a hiányzó részekbe befolyni. Ára 1700ft, ennyiért szerintem lehet jobbat kapi. Ami pozitívum, hogy erős masszív a csomagolás, nem gagyi kopogós műanyag. Lehet, az én színem állaga ilyen, és van jobb, mindenesetre számomra igen felejtős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

pomme

2019. július 24.

Senki? Most vettem 3 nude-szerű árnyalatban, de nekem úgy tűnt, hogy csak ilyen natúr vonal van belőle (most?), aztán lehet, hogy csak nem figyeltem eléggé...
Szóval vettem egy világosabb, pinkesebb Prevail árnyalatút, na ez sajnos nem elég hideg szín, úgyhogy ment a fiókba. A Domineer képen szintén világos(abb) pinkesnek tűnik, élőben egy hideg nude. Megijedtem, hogy "barna", de nem, felkenve tök más, gyönyörű szájszínű, nem fogsárgítós árnyalat. A másik az Instigator volt, ez egy mályvás, sötétebb "nudeszerűség". Itt már látszik, hogy van rúzs, ha felkenem, de nem tolakodó.
1.5 fontért vettem darabját, és ilyen klassz rúzsom őszintén, már rég volt. Krémes, de nem csúszkál, viszont annyira csodálatosan hidratál, hogy képes vagyok csak itthon felkenni, mert nagyon jó érzés viselni. Veszek még belőlük tartalékot, ennyi pénzért ingyen van, és a márka meg amellett, hogy nagyon olcsó, vegán és cruelty free, nagyon jó minőségű is, úgyhogy le a kalappal. Nem értem, hogy éri meg nekik, de hű vásárlójuk leszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Antioxidánsok: BHT