Revolution Pro

Ár:   €3.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1.2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lidocain, Módosítva: 2021. szeptember 17.

Ár:   €3.50
Kiszerelés:   1.2 g

Krémes és gazdagon pigmentált formula, amely lehetővé teszi a könnyű felvitelt és tartós hatást biztosít.

4 árnyalatban kapható

lidocain

2021. szeptember 23.

Életem legrosszabb szemceruzája. Anno leárazva vettem a Müllerben, nagyon tetszett a színe, örültem hogy rátaláltam. Majd amikor itthon kipróbáltam nagyon durván elkezdte égetni a szemem, rögtön le is mostam. Semmi ilyesmit nem tapasztaltam más eyelinerekkel, pedig kipróbáltam már jópár félét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.