Revolution Skincare

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: borkawhite, Módosítva: 2019. július 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4490 Ft

Az antioxidánsokban gazdag áfonyakivonattal segít felvenni a harcot a környezeti ártalmakkal szemben és erősíti a bőr védekezőképességét.

• Szérum és primer egyben
  • Segít helyreállítani a bőr nedvességtartalmát
  • Apró irizáló csillámokkal a ragyogó hatásért

Olaj-, alkohol-, glutén- és parabénmentes, állatkísérlet-mentes és vegán.

Ár: 4490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

KozmaNikolett2001

2020. július 5.

Nagyon tetszik az illata, tipikusan ilyen sutis, epres illata van. Eredeti aron szerintem nem eri meg mivel vannak nala sokkal jobb termekek is hasonlo arban. De ha kifogja az ember az akciot akkor megeri. Primerkent kulonosebb hatasat nem eszleltem, de mint szerum, szepen egysegesiti a bort, nem okozott pattanasokat, egeszseges fenyt ad a boromnek . Kifejezetten tetszenek benne az apro csillamok. Nalam sajnos nem lett csodaszer tudnek nelkule elni, de ezt az uveget elhasznalom viszont nem lett a kedvenc termekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Jane

2020. június 5.

Azzal kezdeném, hogy kifejezetten rühellem a márka sminktermékeit. Antioxidánsos kicsit ilyen tavaszra megfelelő felturbózó szérumot kerestem magamnak. Az itteni vélemények felbuzdítottak és gondoltam, max akkor is elhasználom, ha csak hidratál... Mondanom sem kell, kellemesen csalódtam, ugyanis már pár esti használat után kifejezetten egységessé és egészségessé varázsolta a bőrömet. Azóta is imádom és biztos újra fogom vásárolni, sőt kipróbálom a hozzá tartozó arcpermetet is. Az illata pedig meglepő módon olyan, mint a sütibabáké :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

Lina14

2020. június 1.

Én elsősorban szérum funkciója miatt vettem meg. Primerként sem rossz, de nekem ennél van olyan, amit jobban szeretek. Szerencsére a pink szemcsék nem maradnak meg, amikor eldolgozom az arcomon. Nekem elég rosszul esik, hgy ennyire elöl van a parfüm az összetevő listán, annak ellenére, hogy isteni epres piskótarolád illata van, nha úgy érzem, irritálja a bőröm. Ennek ellenére hidratál, de nem mondanám túl jó nagy számnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Zsozsi21

2020. április 24.

Már a második üveggel használom, lassan az is elfogy, és hosszas primer kutatás végső befutója. Anno pink pandás akció keretében vettem meg, nem sok elvárással. Hidratáló primert kerestem, könnyű formulával, ami tényleg tovább fenn tartja a sminket. A korábban használtak krémes, vagy szilikon állagúak voltak, és bár tartós lett tőlük a smink, mégis elnehezült érzést keltettek, a folyósabbak meg nem segítettek, sőt volt amelyiktől hamarabb kezdett lejönni a sminkem. Ez könnyed, elég pár csepp, kb 3-at szoktam eloszlatni, az is rögtön beszívódik. Az illata az egyetlen, ami kissé sok, bár hamar elillan. A hatása szuper, matt alapozókkal is jól működött, ráadásul nem szárították a bőröm, bár legtöbbször a l'oreal fresh wear alapozómmal használom.
Drágának tűnhet, de ha primerként, és nem hidratáló szérumként csak pár cseppet használ az ember sminkelés előtt, akkor nagyon sokáig elég, így számomra nagyon megéri, mert jóval drágább primereket is legyőzött tudásban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

mermaidsRreal

2020. április 1.

Próbálkoztam már különféle primerekkel, de nem igazán váltak be eddig. Erről a termékről viszont odákat tudnék zengeni. Láttam róla egy videót, amiben tesztelték és csupa olyan dolgot mondtak róla, amit szerettem volna, hogy tudjon egy primer, ezért úgy döntöttem, kipróbálom. Például szeretem ha kicsit ragadós az arcbőröm alapozás előtt és ha nem reggel sminkeltem, akkor napközben már nem tudtam elérni semmivel sem a bőrömnek ezt a textúráját. Nagyon hamar beszívódik, valóban nem kell belőle sokat használni és finom sütiillata van. Jelenleg a Maybelline Superstay alapozójával használom, amivel szerintem nagyon jól működik, de sajnos kicsit sötét még a legvilágosabb árnyalat is belőle, ezért megpróbálkozom a NYX can't stop won't stop alapozóval, kíváncsi vagyok, mennyire lesznek jóban.
(És persze plusz pont, hogy cruelty free!)

Update: Hát a NYX-es alapozóval nagyon nem alkotnak jó párost. De ez az alapozó hibája sajnos, iszonyatosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

(És persze plusz pont, hogy cruelty free!)

spiceginger

2020. március 12.

Nagyon jó termék, az itteni vélemények alapján vásároltam és nem bántam meg. :-)
Ha nincs sok időm reggel, akkor csak ezt feldobom az arcomra és egész napra gyönyörű ragyogó arcbőrt eredményez. Jól hidratál, valamint a zsírosodást is jól kordában tartja. Persze délutánra már jelentkezik, de szerintem nincs olyan termék (legalábbis én még nem találtam meg) ami egész napra matt bőrt biztosít púder nélkül. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Babooca

2020. február 26.

Szuper termék. Így télen hajlamos kiszáradni a bőröm, így fokozottan kell ügyelnem arra, hogy mit és mennyit kenek fel rá. Az illata elképesztően finom, érzem, hogy valóban hidratál és feltölti a bőrömet. Hyaluron savval együtt alkalmazom leggyakrabban és szuperül együttműködnek. Viszont a mennyiséget nagyon el kell találni, mert ma pl. a BB krémem elkezdett kukacosodni felette. Most, hogy a felkenés óta eltelt 5 óra, ebben a szeles, hideg időben érzem, hogy önmagában kevés, látszanak már a vízhiányos területek itt-ott, de közel sem vészes. A csillámok egyenlőre nem okoztak pattanásokat, mitesszereket, remélem a jövőben sem fognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

dlms.trk

2020. február 7.

Szeretem.
Nekem tökéletesen hidratál, jó sminkalap, ragacsos, szép természetes fényt ad, én az essence insta perfect liquid highlighterével fokozom ezt, nekem így tökéletes.
Erős illata van, ilyen mű sütemény illat, de kedvelem azt is.
Nem lettem tőle pattanásos egyelőre szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Szeretem.
Erős illata van, ilyen mű sütemény illat, de kedvelem azt is.
Nem lettem tőle pattanásos egyelőre szerencsére.

fenye

2019. november 22.

Az illatát nagyon szeretem, meg tudnám enni. Az állaga is jó, hamar beszívódik, lehet rá sminkelni és valóban kevés kell belőle.
Én nem látom, hogy csodákat tenne az arcommal, de már az illata és az állaga miatt is kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

EroBatto

2019. július 24.

I.M.Á.D.O.M.
Csodát művelt az arcommal, a smink sokkal tartósabb ha alá takom, kellemes kókuszos illata van és mivel ragacsos utána a bőr nagyon jó rá sminkelni. Az illata kókuszos, amo az elején intenzív utána eltünik. Nagyon kevés elegendő belőle. Nem is kell egy pipettányit feltenni az arcra. Biztosan újra veszem. ♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

I.M.Á.D.O.M.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.