Revolution Skincare

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: borkawhite, Módosítva: 2019. július 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4490 Ft

Az antioxidánsokban gazdag áfonyakivonattal segít felvenni a harcot a környezeti ártalmakkal szemben és erősíti a bőr védekezőképességét.

• Szérum és primer egyben
  • Segít helyreállítani a bőr nedvességtartalmát
  • Apró irizáló csillámokkal a ragyogó hatásért

Olaj-, alkohol-, glutén- és parabénmentes, állatkísérlet-mentes és vegán.

Ár: 4490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
fenye

2019. november 22.

Az illatát nagyon szeretem, meg tudnám enni. Az állaga is jó, hamar beszívódik, lehet rá sminkelni és valóban kevés kell belőle.
Én nem látom, hogy csodákat tenne az arcommal, de már az illata és az állaga miatt is kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

EroBatto

2019. július 24.

I.M.Á.D.O.M.
Csodát művelt az arcommal, a smink sokkal tartósabb ha alá takom, kellemes kókuszos illata van és mivel ragacsos utána a bőr nagyon jó rá sminkelni. Az illata kókuszos, amo az elején intenzív utána eltünik. Nagyon kevés elegendő belőle. Nem is kell egy pipettányit feltenni az arcra. Biztosan újra veszem. ♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

I.M.Á.D.O.M.

Kyngu

2019. május 7.

Szerintem nagyon jó kis termék. Az illata nagyon kellemes, bulis a szivárványszín is. Hidratál és egy nagyon szép, egészséges ragyogást ad a bőrnek. Kicsit ragadós érzetet hagy maga után, de engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

hunhorntail81

2019. április 9.

Pink Pandás akcióban vettem. Nagy reményeket fűztem hozzá, de annyira nem ájultam el tőle. Finoman puhít és hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Primerként kifejezetten jól működik, már néhány használat után azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbszer kell korrigálnom a sminkem nap közben. Viszont az illatával nem vagyok kibékülve. Felvitel után hosszú, hosszú percekig úgy érzem, mintha belefejeltem volna egy nagy tál kókuszos vattacukorba... Normál áron nem valószínű, hogy ismét megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

mermaidsRreal

2019. április 3.

Próbálkoztam már különféle primerekkel, de nem igazán váltak be eddig. Erről a termékről viszont odákat tudnék zengeni. Láttam róla egy videót, amiben tesztelték és csupa olyan dolgot mondtak róla, amit szerettem volna, hogy tudjon egy primer, ezért úgy döntöttem, kipróbálom. Például szeretem ha kicsit ragadós az arcbőröm alapozás előtt és ha nem reggel sminkeltem, akkor napközben már nem tudtam elérni semmivel sem a bőrömnek ezt a textúráját. Nagyon hamar beszívódik, valóban nem kell belőle sokat használni és finom sütiillata van. Jelenleg a Maybelline Superstay alapozójával használom, amivel szerintem nagyon jól működik, de sajnos kicsit sötét még a legvilágosabb árnyalat is belőle, ezért megpróbálkozom a NYX can't stop won't stop alapozóval, kíváncsi vagyok, mennyire lesznek jóban.
(És persze plusz pont, hogy cruelty free!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

(És persze plusz pont, hogy cruelty free!)

lena2611

2019. március 15.

Már csak az illata miatt is megéri megvenni. Én csak reggelente használom, nekem annyi is elég. Nagyon kicsi is elég belőle, sőtt, ha többet viszek fel zsírosítja a bőröm. Nagyon jól végzi a dolgát, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

marienne87

2019. február 21.

Nagyon mozgatta a fantáziám ez a primer, a pandás 3 ajándék akcióban be is ruháztam rá. Miután megérkezett, tudatosan használtam nap mint nap, de igazából nem sok pluszt adott. Kezdetben éjszakára is kentem, de az is teljesen elmaradt. Egyébként az illata szuper, tényleg puhít, biztos, hidratál is. El fogom használni, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

kittike14

2018. december 29.

A csomagolás azonnal megfogott, az illata nagyon finom, na és az irrizálás... minden reggel és este használom, hidratál, és szuper sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

mattmania

2018. december 4.

Csodálatos az illata!
Egész jo kis primer csak arra kell figyelni hogy me vigyünk fel sokat elég 3 pici pötty mert különben lehamlik minden a fejedrol😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 4.

Csodálatos az illata!

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.