Revolution Skincare

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jvivi, Módosítva: 2019. július 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Bakuchiol növényi eredetű, 100% -ban természetes alternatívája a retinolnak. A meglévő éjszakai rutin részeként való használatra tervezett erőteljes, mégis gyengéd hatóanyag, ami közvetlenül hat a kollagéntermelésre, pattanások ellen, és jelentősen képes javítani a bőr textúráját.
Kiterjedt kutatások bizonyítják, hogy bakuchiol ugyanolyan mértékben hat a kollegéntermelésre, mint a retinol, de a negatív mellékhatások nélkül.

Knori

2020. július 12.

Miután olvastam a bakuchiolról, gondoltam megpróbálom beilleszteni az esti rutinomba a kedvenc retinal szérumom után, mivel elvileg a bakuchiol erősíti a retinol hatását (legalábbis Paula Begoun ezt mondta egy reklámban), és mert hasonlóan könnyű lotion állaga van. Nekem a vízes állagú szérumoktól szinte egytől-egyig ragacsos lesz a bőröm, valahogy nem szívja be őket (kivéve a Natics C20-at). Ezért most mást nem is használok esténként lemosás és hámlasztás után, csak a következő kombót: C20, A-Game5, és végül ő. Hidratáló így nyáron már nem is kell utána, az A-Game5 pedig nem színezi sárgára a párnámat ha utána őt használom. És ami legjobb az egészben, hogy nemcsak sokkal puhább és feszesebb a bőröm így reggelre, de még a legnagyobb kánikulában is kevésbé tocsog a fejem a zsírtól. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

mariib

2020. június 2.

Tartottam a komedogén összetevőtől, de szerencsére nem okozott gondot eddig. Nagyon szerettem volna már egy bakuchiol tartalmú szérumot, és ő egy olcsóbb alternatíva, ami szépen bele is illik a rétegzős rutinomba. Esélyes, hogy újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

viragi

2020. január 30.

Majdnem elfogyasztottam már egy tubussal és összességében meg vagyok vele elégedve, nem irritál, nincs szinte semmi illata, rétegzős rutinomban szérumként használtam. Ami miatt levonok egy csillagot, hogy kétszer előfordult, hogy kukacosodott, talán mert sokat vittem fel belőle, vagy sokáig masszíroztam, de ezt leszámítva nem volt vele gondom. Azt nem mondom, h 10 évet fiatalodtam tőle, de úgy érzem jó a bőrömnek és még egy tubussal elhasználok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Aancsaa

2019. szeptember 30.

Nagyon kellemes érzetű a bőrömön, szuperül beilleszthető többlépéses rutinba is. Egy csillagot az összetevők miatt vontam le... viszont több, mint két hét használat után sem okozott semmilyen irritációt. Nekem alapvetően normál/száraz a bőröm, így használok még utána krémet is, de lehet, hogy nyáron a nagy melegben önmagában is elég lenne. Ránctalanító hatásáról nem tudok írni, ahhoz kicsit korai lenne, azért azt nem hiszem, hogy valóban úgy hatna, mint a retinol, de hidratálásra és a bőr feltöltésére szerintem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

agotamaci

2019. augusztus 22.

A blog bejegyzés óta vártam, hogy hátha valaki ír véleményt olcsóbb Bakuchiol tartalmú termékrôl, de végül megrendeltem ezt és nagyon szeretem használni. Kb 2 hete van a rutinomban, így rövid távon is érezni már valamennyi ráncfeltöltô hatást. Lotion állagú kékes-lilás termék, az én kombinált/zsíros bôrömre így nyáron elég esti krém helyett. Feltölti a bôröm és mégsem nehezíti el. Nagyon praktikus a csomagolása is, szívesen nyúlok utánna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Bakuchiol
Hidratálók: Propanediol

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

Színezék. Lilás piros.