Revolution Skincare

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann86, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Bőrápoló szérum, hidratálja és kondicionálja a bőrt, ragyogó és egészséges hatást eredményez .

Illatmentes, olajmentes, parabénmentes, alkoholmentes és gluténmentes, CF és vegán.

Monicapandaa

2020. április 21.

Dermaroller után használom, nekem nagyon tetszik az eredmény! Jól hidratál, nem hagy ragadós érzést maga után. Nagyon szuper kis szérum. Újravevős!;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Candy21

2019. november 16.

Nem is tudom nem veszek észre semmit a bőrömön mintha nem használna semmit picit hidratál de ennyi nem hinném, hogy újra veszem nem fogok sírni utána ha elfogy. Egyébként az állaga nagyon könnyed gyorsan beszívódik én estére használom a hidratáló krém előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

pomme

2019. augusztus 17.

Meg vagyok vele elégedve, sokat segít, ha egész nap ráncolom a fejem és "úgy maradok" :) Nem túl nehéz szérum, nappalra is használható, szépen beissza a bőr és pihepuha tapintású marad utána. Nyáron, ha sminkelek, nem ezt kenem alá, de télen teljesen jó lesz kimozdulós napokra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

kukacmukac

2019. március 28.

A márka kiváló ár-érték arányú dekorkozmetikumain felbuzdulva vásároltam be néhány bőrápoló terméküket is. Ennél a szérumnál számomra a szempont a bőr regenerálása volt az EGF tartalom miatt (gluténérzékeny vagyok és az arcomon jelentkező kiütések után lilás hegek maradnak). 3 hét alatt számomra szembetűnően javította a bőrképem. Jó szívvel ajánlom, picit sűrűbb az állaga, nem "szalad el" az ember tenyeréről. Ragacsos, amíg be nem szívja a bőr, de nagyon selymes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Phospholipids
Peptidek: Human Oligopeptide-1

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>