Revolution

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   30,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitts, Módosítva: 2020. szeptember 24.

Kiszerelés:   30,9 g
Lelőhely:   Rossmann, online

A limitált kiadású Jóbarátok kollekció része

24 szemhéjpúdert, 2 highlightert és egy bronzosítót tartalmazó paletta tükörrel.

Ár: 6500Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: 1x használt, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós, Dunaharaszti Tesconál, Csepel plázánál vagy posta/foxpost

Kitts

2020. szeptember 28.

Ő mindenféle szempontból egy csoda. Már a friends-dizájn miatt is megvettem volna, de anélkül is tökéletes. Instant szerelem. Istenien tartós, gyönyörűen pigmentált extra színek, egyáltalán nem porzik (reggel 7-es sminkelés óta este 11-kor ugyanúgy virít rajtam minden egyes porcikája). A bronzosító meg külön egy nagy-nagy taps, meseszép.

I.M.Á.D.O.M

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

I.M.Á.D.O.M

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol