Revolution

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 1.

Lelőhely:   Rossmann, online

18 matt, szatén és csillámos szemhéjpúdert tartalmazó paletta, tükörrel.

Ár: 3.000ft , Eladó: Kata012
Állapot: Új, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Posta vagy foxpost

kisbobitas

2021. június 7.

Ez a vélemény egy első benyomás lesz. Van egy pár Revolution palettám, de eddig ez tűnik a legjobbnak. Roxi egyik első palettája is megvan a Ride or Die és szerintem még ez a paletta attól is jobb. A mattok nem tűntek el satírozás közben és annyiszor nem is kellett belemártanom az ecsetet a színekbe, a foil árnyalatok nem "csúszkálnak" annyira, így nem is lesznek foltosak. A csillámos színeket még nem próbáltam, de majd sor kerül rá.
Ez a paletta hétköznapokra szerintem tökéletes lesz, meg alkalmakra is.
Később updatelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Ez a paletta hétköznapokra szerintem tökéletes lesz, meg alkalmakra is.
Később updatelek :)

Nihan

2021. április 8.

Meseszép ez a paletta! Szuper szép színek vannak benne, jól kombinálhatóak. Tartós, nem potyog le, jól pigmentáltak. Csodás nappali diszkrét sminket és merész esti sminket is lehet készíteni vele. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).