Revox

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisski, Módosítva: 2022. március 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

A hajerősítő balzsam egy megújító hatású kondicionáló, mely mélyen hidratálja és táplálja a hajszálakat és alaposan feltölti a sérült, festett hajat. Védi a hajszerkezetet a káros külső hatásoktól, miközben segít eltávolítani a töredezést és a bozontos megjelenést a hajból. A termék erősíti a hajszínt, valamint luxus ragyogást és megjelenést nyújt a haj számára annak elnehezítése nélkül. A haj ragyogóbbá, selymesebbé és egészségesebbé válik minden használat után. Színvédő hatású és minden hajtípus számára előnyös.

Ár: 3.000 Ft , Eladó: Cloud63
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szeméyles átvétel, foxpost
Ár: 4300 , Eladó: miss3rdward
Állapot: ketszer probalt, Helyszín: székesfehérvár, fizetés: foxpost,postán maradó, személyesen Szfv.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Xanacska

2022. június 14.

Sajnos ez a balzsam nekem sem vált be annyira, mint szerettem volna. Az előírásnak megfelelően használtam, egy tubussal fogyasztottam el. A sűrű, hosszú hajam nem szokott gubancos lenni, de ettől a balzsamtól olyan csomókká állt össze reggelre, hogy nehezen tudtam megmenteni. Szerintem, annak ellenére, hogy oda van írva, hogy minden hajtípus számára előnyös, mégsem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

miss3rdward

2022. június 13.

hatalmas reményeket fűztem hozzá mivel mindenki dicsèrte de nekem olyan mintha semmit nem hasznàltam volna balzsam gyanànt. pedig szőkített, vízhiànyos hajamon lenne mit javítania. mindent az utasítàs szerint csinàltam pedig, de a hajam durva ès szàrazabb tapintàsú utána, mint csak samponozás utàn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Zuzupet

2022. június 12.

Gyönyörű pihepuha lett tőle a kezelhetetlen száraz göndör hajam!Az ajánlott 3-5 perc helyett 15 percig hagyom a hajamon.Nekem jobban bevált mint az Olaplex!
Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 12.

Megéri az árát!

viktoriak94

2022. június 6.

Háromszor mentem el előtte, mert picit túlárazottnak éreztem ahhoz képest, hogy "drogériás". Csak a balzsamot vettem meg, így nagy csodát nem vártam tőle, de ahhoz képest már elsőre elég jól teljesített. Más márkájú samponnal és olajjal kombinálva is szépen rendbe rakta a hajam tapintását és kinézetét, pedig eléggé megértem már egy egészségügyi hajvágásra. :D Nem nehezítette el a hajam, nem éreztem azt, hogy képtelenség kimosni belőle, ahogy az más drogériás balzsamoknál volt. Az illata szerintem kicsit intenzív és a doboz sem a legpraktikusabb (pláne vizes kézzel), de ezek olyan dolgok, amiket elnézek a hatás miatt. Összességében kellemes csalódás volt, mehet neki az 5 pont!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

ViviN

2022. június 2.

Mivel, a 3., 4., 5., 7. lépéseket vettem meg egyszerre, ezért nem tudok egyenként nyilatkozni, DEE ez így egyben nekem nagyon nagyon bevált.
A hajam állapota tömören: töredezett, száraz, elvékonyodott hajvégek, zsírosodásra hajlamos fejbőrrel. Szuper kombó! :D Tehát, 3. hete használom az édesnégyest, de komolyan mondom, és nem tudom hogy ilyen létezik -e, de mintha összeforrtak volna a sérült részek. Legalább 80%-al csökkent a fésülés közben letört hajvégeim száma. Én sem hiszem el, hogy ez végre működik, már kismillió próbálkozásom kudarcba fulladt ezen a téren, de REVOX le a kalappal. Egyébként Olaplex termékeket nem használtam soha, így ezzel összehasonlítási alapom nincs, de egy szó mint száz engem a REVOX PLEX termékcsalád megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

bebuska94

2022. május 24.

Minden hajmosás során használom, 3 percig rajta hagyom, majd kiöblítem. Már az első használat után puhább lett a vékony szálú, töredező hajam és könnyebben lehetett kifésülni. Ha elfogyna mindenképp újravenném, mert érezhetően jobb a tapintása, kevesebb a töredezett hajvég. Az 1 csillag levonás egyedül a csomagolás miatt van, mivel irtó nehéz kipréselni belőle a balzsamot.. ezt azért újragondolhatná a cég, mert egyáltalán nem áll kézre. Bele se merek gondolni, hogy nyerem ki a terméket, ha kifogyóban lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

preka

2022. május 19.

nagyon hasonlít az Olaplex balzsamjához (a sampon is amúgy) viszont illatban és hatásban sokkal jobb szerintem. így ár-érték arányban is megveri a drágább "társát". könnyen kezelhető, szép, lágy lett tőle a hajam. illatra is finom, de nem marad meg sajnos. ettől függetlenül szerintem szuper, nem kell belőle sok mégis érződik a hatása rögtön. a többi drogériás balzsammal ellentétben nincs meg ez a 'szilikon' érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

ddodi93

2022. május 6.

Ez a termék nekem nagyon bevált. A sampon sajnos nem volt az igazi, viszont ezt nem cserélném le semmire. Nagyon puha lesz tőle a hajam, nem száll össze vissza, jól formázható. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Nina555

2022. május 5.

Remek termék, jó kondícionáló! Már 1 használat után érződik a változás, szeretem használni, nagyon jó puha és selymes lesz a hajam, de mégis lesz tartása, mint ha erősítené is a hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

lenochka

2022. május 4.

Olcsó, ráadásul extra puha és selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Olcsó, ráadásul extra puha és selymes lesz tőle a hajam.

Antioxidánsok: Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol