Revuele

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kira12, Módosítva: 2019. február 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém száradásra hajlamos, fáradt bőrre. SPF15 fényvédőt illetve argán olajat tartalmaz. Helyreállítja és javítja a bőr szerkezetét, csökkenti annak érzékenységét és irritációját. Ideális sminkalapul szolgál.

Bonika12

2019. június 6.

Én is az euro familyben láttam meg, először csak a nappali változatát vettem meg, majd miutan elhasználtam az éjszakai változatával együtt szereztem be újra. Imádoom. Könnyű, gyorsan beszívódik, nem kukacosodik, smink alá is tökéletes. Nem csíp, nem irritál és a zsíros bőrömet nem nehezíti el. Nekem pont elegendő hidratáltságot ad. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

nicolettsmith

2019. április 12.

Ket hete hasznalom.. Eloszor szkeptikus voltam vele mert euro familyben 700 forintert, de kellett egy olyan krem amiben fenyvedo van es nem draga. Erre esett a valasztasom. Eloszor amikor kibontottam megcsapott az illata, nem remeltem semmi jot. Elegge eros parfumos. De! Ezen kivul tokeletes! Kremnek tunik de geles allagu, nagyon hamar beszivodik az illat is elillan egy 15 percen belul. Es ami a legfontosabb tenyleg hidratal es gyonyoruen rendbe tette azarcomat es sminkalapnak is csodalatos. Szoval ha valaki nem szeretne nagyon sok penzt kolteni egy szuper kis nappali kremre amiben meg fenyvedo is van szerintem ez tokeletes. Az viszont tenyleg ne vegye meg aki irtozik a parfumos illatoktol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.