Revuele

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lirisal, Módosítva: 2023. október 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű formulájú nappali krém, mely UV-védelmet biztosít és támogatja a bőr természetes védőrétegét. Hialuronsavval és niacinamide-dal gazdagítva, egész nap mélyen hidratálja a bőrt, puhábbá és egészségesebbé téve azt. A parfümmentes formula száraz/nagyon száraz és érzékeny bőrre is alkalmas. Nem hagy ragacsos vagy zsíros érzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vajacska06

2024. március 2.

Felkenés után egy kis ideig nem szeretem az állagát a bőrömön, túl sűrűnek érzem, de utána minden rendben van vele. Könnyen kenhető, semleges illatú, parfümmentes, kényelmes. Jó, hogy fényvédős, mert télen így nem használok külön azt is mellé. BB krémet szoktam rá tenni és jól kijönnek. Ár-érték arányban szerintem jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 2.

Fruzsi0525

2024. február 25.

Csatlakozom egy korábbi hozzászóláshoz. Nekem is ez a legelső hidratáló krémem. Nekem alapból zsíros bőröm van, viszont ha felkenem, nem hagy maga után zsíros nyomatot. Kis könnyed krém. Gyorsan beszívódik. Télre szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

doraya

2024. január 7.

Gyorsan beszívódik, érezhetően hidratál és nagyon olcsó. Mostantól csak ezt a krémet veszem ☺️

Módosítás: már nem ezt veszem😅 nem vagyok biztos benne, de szerintem ez is közrejátszott a kialakult aknéimban. Mindenesetre a Mixa nagy tégelyes ceramide hidratálója kenterbe ver mindent, amit eddig próbáltam a kategóriában, úgyhogy lecseréltem ezt a Revuele-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 7.

bitty.abbie

2024. január 6.

Nagyon szeretem, nem okoz pattanásokat, reggel már csak ezt használom arctisztítás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 6.

onodib

2024. január 6.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Végre egy olyan fényvédő ami nem csípi az érzékeny szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 6.

Sammykvc

2024. január 5.

Őszinte leszek, ez az első fényvédő amit vásároltam és használok, előtte sosem használtam semmit, szóval nem tudom korábbi tapasztalatokhoz viszonyítani. Nekem ez egy szuper kis krém. Sokáig elég, nem fehéríti ki a bőröm, könnyen be szívódik és szépen hidratál, zsíros utóhatás nélkül. Minden nap használom, már 3 hónapja és egyszerűen imádom. A téli időszakban egymagában kicsit talán kevés, de alá én mindig kenek még spf mentes hidratálót és így tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 5.

skincarefanboy

2024. január 4.

Azt tapasztaltam, hogy inkább télen esett jól a bőrömnek ez a fokú picit vastagabb hidratálás amit ez a termék nyújt. Nyáron viszon nehéznek éreztem a felvétel utáni pár órában, de aztán elmúlt.
Összességében jó kis termék, jó árban is van, nem okozott semmi irritációt.
Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 4.

Összességében jó kis termék, jó árban is van, nem okozott semmi irritációt.
Megéri kipróbálni.

MRian

Korcsoport: >54
2023. december 14.

Azonnal beszívódik, rendkívül friss, hidratált lesz tőle a bőröm. Nagyon kedvelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. december 14.

Beata91

2023. december 5.

Jó kis krém, hamar beszívódik, de a száraz bőrömre télen ez nem elég, tavasszal lehet újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

fdorottya

2023. december 4.

Télre kifejezetten jó. Pont annyi hidratál amennyit kell. Gyorsan beszívódik, nem nehéz krém, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon jó lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Niacinamide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0