Revuele

Ár:   2649 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dordor, Módosítva: 2024. április 4.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nem habzó termék, mely kíméletesen, mégis hatékonyan távolítja el a bőrről a szennyeződéseket és a felesleges faggyút anélkül, hogy a bőr védőrétegét megzavarná. Hialuronsavval gazdagítva hidratálja és nyugtatja a bőrt. A parfümmentes formula érzékeny bőrre is alkalmas. Arcra és testre egyaránt alkalmazható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Effa

2024. április 11.

Egyetlen számomra “hátránya”, hogy nem habzik, mert én az enyhén habzót preferálom jobban. De ez ugye a leírásánál is ott van, hogy nem habzó, szóval tudni előre, hogy mit vesz az ember. Krémes, kellemes állaga van. Nem szoktam sminkelni, így nálam tette a dolgát. Viszonylag sokáig elég és nagyon jó az ára. Összességében szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

TechEmpress

2024. április 10.

Kellemes érzetet hagy a bőrömön, szépen tisztít, kivéve a sminket, bár az nem is feladata, olajos sminklemosás után tökéletes. Jól hidratál és nem irritál. Nem érzem, hogy annyival javítaná a bőrképenet, de karbantartásra teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 10.

NettiKadar

2024. április 3.

Tejes állaga van, úgy érzem jól tisztít, nem húzódik utána a bőröm. És tetszik, hogy nem büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

bebr

2024. március 13.

Nagyon szeretem! Parfüm nincs benne, így egy kicsit "ipari" szaga van, de ez engem nem zavar, sőt, tetszik is. Hatásra tényleg hidratáló, a sminket is egész szépen leszedi, bár a kettős tisztítást azért indokolt. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 13.

nikakado

2024. március 13.

Tobbszor ujravettem mar, nem huzodott tole sosem a borom, illetve az olajos lemoso utan szepen leviszi a maradekot. Nem fenyesedik ki a borom orak utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 13.

bitty.abbie

2024. március 13.

Nagyon akartam szeretni, és a cerave lemosóját egy olcsóbb alternatívára cserélni, de begyulladt tőle az egész arcom. Nagyon sok pattanást okozott. Gyulladtat, fájdalmasat. Két csillagot azért adok, mert ha valaki nem érzékeny rá, biztosan jó alternatíva ár értékben, de nekem nem vált be. Én is érzem egyébként ahogy mások írták, hogy húzódik tőle az arc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 13.

mandora

2024. március 10.

Viszonylag jól tisztít, de az ígérete ellenére kifejezetten szárít. Húzódott az arcbőröm tőle. Ja és szemkörnyékre sem használható. Gyorsan vissza is tértem a Jelly joker-hez, ezt meg talán kézmosáshoz elhasználgatom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 10.

Milla22

2024. március 9.

Nagyon szeretem. Biztosan újra fogom venni. Szószerint látszik, hogy tisztább az arcom tőle. Az állaga nagyon kellemes, könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 9.

Vajacska06

2024. március 2.

Tényleg nem habzik, ami kifejetten tetszik és így nem is szárítja egyáltalán a bőrömet. Szerintem szépen is tisztít, olajos lemosó után is. Még jó hogy hogy nagy a doboza, mert 2 pumpálásnyi kell, hogy elégnek érezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 2.

KoosAlexandra

2024. február 24.

Egész jó volt arclemosónak, puha lett tőle a bőröm, viszont elég sokat kellett belőle egyszerre elhasználni, mert olyan volt mintha elolvadt volna a tenyeremben mire felvittem az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

Hidratálók: Glycerin, Urea, PEG-8, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Triacetin 0 0