Revuele

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sophieblackbeak, az összetevőket feltöltötte: nikakado, Módosítva: 2024. június 14.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A ceramidokat tartalmazó formula egész nap hidratálja az arcot, miközben megvédi a bőr természetes védőrétegét. A niacinamid a tökéletlenségeket, például a sötét foltokat, pattanásokat és mitesszereket célozza meg, segít csökkenteni azok további megjelenését. A gyorsan felszívódó hidratáló magas fényvédelmet (SPF50) tartalmaz, hogy megvédje a bőrt az UVB+UVA sugaraktól a fiatalabb és egészségesebb arcbőr érdekében.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vidazs93

2024. július 14.

Szerintem a legjobb fényvédő, amit eddig használtam, és nem csak az árához képest, hanem mindent figyelembe véve. Voltak fenntartásaim az összetevőkkel szemben, aztán láttam egy pont erről szóló OSZ videót, ami meggyőzött, hogy butaság ezen aggódni, az itthon kapható fényvédők mind biztonságosak. Az egyetlen hibája, hogy picit csípi a szemem, ha belemegy, de máskülönben annyira szuper, könnyű, szép finishű, hogy nem adnék neki, csak 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 14.

Jordana

2024. július 12.

Szerintem az eddigi legjobb fényvédőm ami valha volt. Friss nappali krém érzetet ad nem nehezíti el a bőröm, nem kukacosodik kiválló alap smink alá. Fura mód az katona öcsém ajánlotta. De tényleg mostmár második alkalommal veszem újra. Az egész családom bátra használja a narancssárga változatával együtt- pedig inkább zsíros és kombinált bőrtípusunk van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 12.

00Henike00

2024. július 11.

Eddig úgy nézki jó, még csak pár napja használom, de mintha kicsit visszaszorítaná a pattanásokat, levinné a pirosságot. Napközben érdemes újrakenni a 37 fokban, főleg, hogy egésznap patakokban folyik az arcomról a víz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 11.

bndk

2024. július 8.

Nagy jó árban, nem irritálja a szemem és jól beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. július 8.

Nagy jó árban, nem irritálja a szemem és jól beszívódik.

horvathszabinaa

2024. június 27.

Otthoni fényvédőnek vettem, hogy ne kelljen a drágább fényvédőmet erre pazarolni és abszolút kedvenc lett:) Tök jó az állaga, jól beszívja a bőröm is, hogy ha szemkörnyékre felviszem, akkor csípi a szememet és sajnos kb. 3 hét alatt elhasználtam. Ez fogyott el eddig a leggyorsabban nálam. Emiatt csak 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 27.

ladyfalcon

2024. június 24.

Felváltva használom ezt, illetve az Oil control-t a markától. A szememet mindkettő kicsit elkezdte irritálni, viszont mivel árban még mindig nagyon gazdaságos, így ezen át tudok lendülni. Gyorsan beszívódik, nem marad sem fehér, sem ragacsos, kellemes viselet. Összességében szeretem ezt a fényvédőt, es szívesen kenem fel reggelente.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 24.

Liza210713

2024. június 12.

Nem kukacosodik, jól lehet rá sminkelni. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Nekem bevált :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 12.

lestyaneniko

2024. május 30.

Azért vettem, mert nem volt az oil control verzió a boltban, de nekem ez is ugyanúgy bevált, nem fedesztem fel sok különbséget se negatív se pozitív irányban. (nem kukacosodik szérumok felett sem, lehet rá sminkelni, nem fényesedik ki jobban az arcom mint amúgy is, talán a szemet picit tudja csípni nap végén) Az ára meg verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 30.

bori009

2024. május 20.

Jó kis fényvédő ebben az árkategóriában. Ugyan azt tudom róla elmondani mint az oil control változatáról. Talán ez egy kicsit fényesebb hatású a bőrön, de minimális az eltérés. Pattanások helyzetén nem javított, de nem is rontott. Nem hagy fehér réteget, jól eldolgozható.Én ajánlom őt is és az oil control verziót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 20.

Niki9308

Bőrprobléma: Nincs
2024. május 18.

Tobb eselyt adtam neki, de egyszeruen borzaszto, minden hasznalat utan gyulladt, fajo nagy pattanasok jelennek meg az arcomon. A boromre ez nem jellemzo a krem nelkul egyebkent nem panaszkodom ra, de ilyen gyulladt fajo pattanasok soha sem voltak rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-12
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Isohexadecane, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetyl Palmitate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Steareth-2, Steareth-21, Glyceryl Stearate SE, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Triethanolamine
Fényvédők: Homosalate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Mexoryl SX, Zinc Oxide
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Steareth-2, Steareth-21, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Ceteareth-12, Triethanolamine
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Gluconolactone (vagyis a PHA) egy glükonsav, melyet a NeoStrata szabadalmaztatott. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, illetve kelátképző segédanyag, vagyis a krémet stabilizáló funkciója is van. Az AHA-hoz hasonló, de annál gyengédebb, akár rosaceás bőrre is használható hámlasztó, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről, simává és egyenletessé teszi a bőrt. Kiváló hidratáló, e szerint a kutatás szerint pedig antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik és akár 50%-al megnöveli az UV sugárzás elleni védelmet, sőt, a nem teszi érzékenyebbé a bőrt a napsütésre sem. Az összetevő az INCIdecoder szerint fokozza más hatóanyagok előnyeit, beleértve az azelainsavét rosacea vagy a hydroquinonét a hiperpigmentáció esetén.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.