Revuele

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2022. március 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló anyagokkal rendelkezik az exkluzív arany megjelenésen túl. Már használat közben érezhető a feszesítő és ápoló hatás. Kollagéntartalma mélyen a bőrbe hatolva segít növelni a bőr rugalmasságát, egészségét, és megelőzni az idő előtti öregedést. B5-vitamin tartalma helyreállítja a bőrsejteket, táplálja azokat, ragyogást ad az arcbőrnek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tonhalacska

2023. január 29.

Brutál jó maszk, rég találtam ilyen hatékony maszkot. Nagyon ajánlom. Felkenés után erősen dolgozik kb 3 percig, csíp, éget, bizserget, viszket, de ez normális, itt erős vérbőség keltése a cél, majd lecsillapodik, és nyugalmi szakaszba tér át, ami végig tartja magát, itt szivodnak be a hatoanyagok. A 20 perc szerintem kevés neki, én 1 órát hagyom fenn. Meleg vízzel simán lemosom. A hatása csodás, egy friss, fiatalos, feszes, világosabb arcképletet ad. Nagyon újra vevős. Már kineztem 2 masik maszkot tőlük, ha ez elfogy, megrendelem őket ezzel együtt. 44 évesen regen simitotta így ki maszk vagy bármilyen kence a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 29.

KisTigris

2022. december 15.

Katasztrófa! Én is a Lovebrands rendelés mellé kaptam. Gondoltam a homlokom mindent kibír, felkeltem és azonnal le is mostam. Nem csíp, hanem mar. Vörös lett a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 15.

sildi

2022. november 15.

Ez borzalmas. Lovebrands rendeléshez adták, kipróbáltam, felkenés után máris égette az arcomat, de azért egy picit fenthagytam, viszont semmi hatása nem volt. Nem tudom, melyik összetevő okozza ezt, de kétszer elég volt kipróbálni, megy a kukába, még semmi nem irritálta ennyire az arcbőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

Andrea_andrea

2022. október 26.

Ajándékba kaptam. Tele van csillámmal. Kirakat termék. Eleve ijesztő volt, hogy ennyire csillámlik, de gondoltam egy próbát megér. Amint felkentem az arcomra, égő érzést éreztem, pedig nem érzékeny bőröm. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 26.

b.Rose57

2021. november 6.

Imádom! Nagyon jó illata van, könnyű felvinni, és lemosni is, használat után kisimultabb, pihe-puha az arcom. Bátran ajánlom mindenkinek!:) (érzékeny bőrűeknek is, én is az vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

KozmaNikolett2001

2020. július 14.

Szeretem ezt a maszkot. Tetszik hogy csillamos es jo illata is van. Lemosas utan hidrataltabb lesz a borom es elettel telibb. Ar ertek aranyban teljes mertekben megeri. Nem lehuzos maszk hanem le kell mosni ami nrkem szimpatikusabb. 5csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Livi88

2019. szeptember 18.

Használata után egyenletesebb és hidratáltabb az arcbőröm. Felkenés után 1-2 perccel kis bizsergető érzést tapasztaltam ami számomra nem kellemetlen. Könnyen felvihető és lemosható. Heti 2-3x használom, az öregedésgátlásról még nem tudok beszámolni. :D Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

lenochka

2019. szeptember 4.

A címke alapján öregedésgátló hatóanyaggal rendelkezik. Hidratál, ápol, feszesít.
Ez a maszk nem lehúzható, ezt 20 perc elteltével le kell öblíteni. A nevéből fakadóan pedig sokkal aranyozottabb és teltebb színre számítottam, ehelyett egy nagyon fakó, minimális csillogású krém került az arcomra.
Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Az illata viszont kellemes.

elike

2018. december 24.

Ez egy jó maszk, ami beleilleszthető a rendszeres ápolási rutinba. Nem csodaszer, nem nézek ki 20 évvel fiatalabbnak tőle, de az összetett - összetevők+öntörődés - hatás teszi a dolgát.
Könnyű felvinni, könnyű lemosni. Pattanást vagy mitesszert nem okozott. Heti egyszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 24.

Sophe

2018. december 17.

Szeretem a krémet, mert szuperül hidratál, de feszesítő hatást nem tapasztalok. Télen szeretek sűrűn maszkokat, pakolásokat használni, hetente 2-3 alkalommal is felteszem. Kellemes érzés, habár a felrakás után tapasztalok egy kis csípős érzést, ami pár másodpercig tart, nem kellemetlen, csak felfigyeltem rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Hidratálók: Glycerin, Maltose, Hydrolyzed Collagen, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.