Revuele

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nihilistahedonista, Módosítva: 2023. június 27.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Széles spektrumú fényvédelmet biztosít a nap folyamán és segít megóvni a bőrt a káros UVA és UVB sugaraktól. Mélyen hidratál anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A könnyű formula minden nap friss, hidratált megjelenést biztosít, javítja a bőr tónusát.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vkata04

2024. május 21.

Imádom! Nem fénylik, nem ragad, nem kukacosodik, könnyen beszívja a bőröm és nem fehér tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 21.

Yoojung

2024. május 5.

Nekem ez a termék egy kellemes csalódás. Alapvetően az oil controlt akartam megvenni de azt kb. vadászni kell, így hát ezt emeltem le a polcról és milyen jól döntöttem. Nagyon féltem hogy diszkógömböt csinál a fejemből, ehhez képest nagyon könnyen beszívódott, minimális ragacsos érzete van. Egyedül a számomra intenzív púderos illat zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 5.

Taymas

2024. április 11.

Rendben van. Eddig én az Oil control verzióját próbáltam, de most kipróbáltam ezt is, mert az nem volt a boltban, és gondoltam hogy akkor végre kipróbálom ezt is. Igazából a másik verzióhoz hasonlóan ez is jól beszívódik, lehet rá sminkelni, nem morzsolódik, igazából nagy különbséget nem vélek felfedezni a két verzió közt, kivétel egyet: az illat. Nem értem, hogy miért kell ezt is illatosítani, anélkül jobb lenne, de valószínűleg az illat miatt maradok a másik változatnál, mert én az ilyen illatot sosem szerettem, és na, az illat elillan egy idő után, de összességében akkor már jobban bejön nekem az oil controlos verzió. De amúgy jó fényvédő, ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 11.

KlauF

2024. április 10.

Ez az egyetlen olyan fényvédő, amiből az ajánlott mennyiséget ragacsos vagy fehér maradék nélkül beszív a bőröm. Nagyon allergiára hajlamos vagyok, de ezzel szerencsére nem volt ilyen gondom. Néha használom hidratáló nélkül is (bár tényleg csak ritkán), és úgy is megállja a helyét. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 10.

Mci

2024. március 3.

Sok jóval drágább fényvédő után elkeseredésemben, minden mindegy alapon emeltem a kosaramba és szerencsére nem bántam meg! Alapos bedolgozást követően jól beszívja a bőröm, ápol is és - ez végre - nem csillog! Nem érzem úgy, mintha rám cuppant volna egy öntapadós maszk, ami alatt a bőröm már a felkenéskor fulladozik, hanem egy átlagos, kényelmes hidratáló krém hatású. Immár fél éve használom és folyamatosan újraveszem a színezett testvérével együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 3.

Pfanni09

2024. február 27.

Az illata tényleg picit erős, nekem ilyen gyógynövényes, ez az egyetlen, ami zavaró. A rosaceas bőröm állapotán nem rontott, könnyen eldolgozható, gyorsan beszívódik, nem fényes, nem ragacsos. Nem ez lesz a nyári fényvédőm, de most jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 27.

Piroska2001

2024. január 24.

A termék nem igazán nyerte el a tetszésemet. Nehéz az eldolgozása, utána nagyon zsírosnak érzem a bőrömet. Jobb lenne ha nem lenne benne ilattanyag, mivel engem a borotva krémekre emlékeztet. Többször nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

cattitude

2023. december 8.

télre használom, nagyon napsütéses időben nem bíznám rá magam, de a szürkeségben talán tényleg meg tudja védeni a bőröm az uv sugaraktól. nagyon durván túl van illatosítva, nap végén is érzem ezt a púderes szagot az arcomon. az arcom kevésbé szárad ki a használata mellett, szóval ennek örülök. óraállításig elmegy ez, utána visszatérek a komolyabb fényvédőimhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 8.

junglequeen

2023. december 7.

Remek, olcsó fényvédő alternatíva.
Szépen beszívódik, nem túl fényes, nem csípi a szemem.
Lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 7.

Remek, olcsó fényvédő alternatíva.
Szépen beszívódik, nem túl fényes, nem csípi a szemem.
Lehet rá sminkelni.

Rreeaa

2023. november 5.

A nagyon jó vélemények miatt szerettem volna kipróbálni. Igaz nem ezt, hanem a másik verziót, de azt sehol sem találtam. Kupon napokon vettem belőle. Nem száraz a bőröm, de nagyon jól beszívja és csak egy természetes bőr fényt hagy. Az illata arcszeszre emlékeztet, először nagyon furcsa volt, 1 tubus után már nem zavar annyira és szeretem is. Most a Rossmann 30 éves kínálatában 2 termék mellé ajándék egy fényvédő, így megvettem a niacinamidos verziót, ajándék terméknek pedig az oil controlt választottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.