Revuele

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2021. március 17.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   8 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hajápolók

Piros csípőspaprika-kivonattal dúsítva, amely segít eltávolítani a felesleges faggyút a fejbőrből, és serkenti a haj növekedési folyamatát. A 15 növényi kivonat, vitamin és ásványi anyag miatt ez a termék erősíti és helyreállítja a sérült hajat.

Katie

2021. március 31.

Ajándékba kaptam. Kétszer használtam eddig. A csomagolása nagyon sok felesleges műanyag szemetet termel :( Nem tudom, milyen fejméretű embereknek lett adagolva, de nekem sok belőle egy egész ampullányi, kb. a kétharmadát tudom elhasználni, máskülönben összevissza folyik, tocsogós lesz az egész fejem tőle. Úgyhogy egyenként kinyitogattam és beletöltöttem őket egy kis pumpás üvegbe, abból mindig annyit nyomhatok ki, amennyire szükség van. Sokkal praktikusabb lenne eleve így árulni.
Magának a terméknek a hatása szerintem két alkalom után még annyira nem látványos, de rá is van írva, hogy kb. 2 hónapig kell használni rendszeresen. Engem egyáltalán nem csíp vagy éget. A szaga viszont borzasztó. Kíváncsi leszek, hosszabb távon hogyan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide, Copper Acetylmethionate
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL