Revuele

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dbeata, Módosítva: 2023. október 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, antioxidáns C-vitaminban gazdag hidratáló formulája segít megvédeni a bőrt a káros szabad gyökök és a fényöregedés ellen. Minimalizálja a sötét foltokat és az elszíneződéseket, tisztább, egyenletesebb arcszínt eredményezve.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsuzsu11

2024. február 23.

Nagy kedvencem lett idén, bár még csak az első tubust használom belőle. Végre egy fényvédős krém, ami nem csípi szét a szemem, sem felkenés közben, sem napközben viselve sem. Nem kukacosodik meg a reggeli szérumaim felett, sem a sminktől. Illata tetszik, engem nem zavar. Állagát is megfelelőnek találom, kicsit jobban kell figyelni eldolgozására felvitelekor, nah, ennyit ki lehet bírni igazán. :) Ára szerintem baráti, csak faktorszáma nyárra kicsit kevés lesz.... No, de sebaj, majd visszatérek rá ősszel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 23.

Evakovi

2024. január 28.

A krém illata és állaga tetszik, elsőre felkenve sem rossz, a szemem sem csípi. Mégsem venném újra, mert egy idő után rajtam elkezd darabosodni, itt-ott fehér foltok jelennek meg, mintha nem szívná be rendesen a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 28.

NHannaJ

2024. január 2.

Ajánlások hatására vettem meg ezt a terméket.Nehezen kenhető krém,ami először megrémített,azonban miután belemaszíroztam a bőrömbe kellemes puhaságot és fényességet adott az arcomnak.
Ha valaki hidratálót és fényvédőt keres egy termékben annak ajánlom,de inkább hidratáló,mint fényvédő.SPF 20 szerintem elég kevés,még télre is,nagyobb fényvédő hatással újra venném a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 2.

sz.rebeka

2023. december 27.

nagyon szeretem ezt a krémet, jo a texturaja es az àra is.
engem az illata nem zavar, de lehetne illatmentes es az spf 20 kevés télre is, de jo volt kiprobalni nappali arckremnek, lehet ujra is fogom venni.
irritaciot nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 27.

nagyon szeretem ezt a krémet, jo a texturaja es az àra is.
irritaciot nem okozott.

Lunagirl

2023. december 19.

Már kétszer újravettem, nappali arckrémnek használom és annak nagyon bevált, tartalmaz fényvédőt és sminkalapnak is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 19.

krumplipure

2023. december 8.

Eddig kétszer használtam, de szerintem szuper. Nekem nagyon zsíros a bőröm, és pár óra múlva is még "tűrhető" kategórába sorolhatnám, ami más fényvédőknél azonnal ledől a vastag zsíros réteg miatt. Annyi szépséghibája van, hogy egyenletlen most éppen az arcom, ezért egy kis fehérség megragad a kis 'hámlásokon', és azt sem mondanám, hogy nem hagy fehér réteget, mert egy nagyon csöppet sápadtabb leszek tőle, de még teljesen tűrhető, de ha valakinek sötétebb bőre van, nem ajánlanám.
De ezen kívül kellemes eloszlatni, csak kicsit kell vele vigyázni, mert ha nem oszlatom el rendesen, csíkos marad. Ára is verhetetlen, szilikon sincs benne, szóval szuper kis krém szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 8.

leylo7

2023. december 5.

Nem bírom használni, egyszerűen irritál az illata. Az itteni pozitív kommentek és az abszolút elérhető ára miatt vettem meg. Nekem volt, hogy kukacosodott is, de az lehet, hogy más terméktől. Csak áll a polcon. Lehet, hogy még adok majd neki esélyt, de kétlem a Beauty of Joseon után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

szaadri

2023. december 4.

Első blikkre kb olyan, mint a többi Revuele fényvédő, de azoknál is sokkal jobban és gyorsabban mattul le észrevehetetlenre. Bársonyosan sima lesz a bőr, semmi plusz réteg nem érződik, semmi zsírosság. Le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 4.

kalmaniki

2023. november 16.

Nagy kedvenc lett ez a krém. Ki kellett tapasztalnom, hogy melyik szérum az amivel nem kukacosodik és így már isteni. Gyorsan beszívódik, pedig vastag krém, alaposan el kell kenni az arcon, mert fehér csíkot hagyhat maga után. Sminkelni is könnyű rá. Őszre, télre elég a fényvédő hatása is számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 16.

koczevi

2023. november 8.

Nagyon megszerettem ezt a kis krémet, pedig télre már volt egy jól bevált fényvédőm. Az én szárazabb bőrőm jól tolerálja sőt szereti ezt a sűrűbb kémesebb textúrát. Egy kicsit dolgozni kell rajta hogy eltűnjön a fehér réteg. Természetes bőrfényt ad a végén és nagyon szertem hogy nem morzsálódik. Még direkt kicsit meg is dörzsölgettem a bőrőmet hogy kipróbáljam. Biztos hogy újra veszem.
Bónusz vélemény: A zsíros börű barátom arcára is felkentem és azt mondta hogy kényelmes viselet volt, nem fényesedett át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A Matrixyl 3000 néven ismert kettő peptidből álló hatóanyagkomplex egyik eleme (a másik a palmitoyl tetrapeptide-7). Az összetevőben egy három aminosavból álló peptid kapcsolódik palmitinsavhoz, aminek révén javul a peptid olajban oldhatósága, és ezáltal könnyebben beszívódik a bőrbe. Az összetevő peptid része a bőrben található I-es típusú kollagénnek (bőrünk feszességét többféle típusú kollagén adja) egy egysége. A bőrünk kollagéntartalma (a kollagén egy fehérje, azaz hosszú aminosavlánc) természetes módon peptidekké (rövid aminosavlánc) bomlik, és a peptidek keletkezése újabb kollagén termelésére serkenti a bőrünket. A Palmitoyl Tripeptide-1 működési elve, hogy ha a bőrünkbe kívülről kvázi lebomlott kollagént viszünk be, akkor ezzel  bőrünket „becsapjuk”, és kollagéntermelésre tudjuk ösztönözni. Vagyis a tudomány mai állása szerint a Palmitoyl Tripeptide-1 talán képes bőrünk kollagéntermelését serkenteni, amely bőrünk ránctalanodásához, feszesebbé válásához vezet. További részletek itt.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.