Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Élvezze az energiát egy olyan nap után, amely tele van a tevékenységekkel és a kihívásokkal. Antibakteriális formula."

BijouScott

2019. július 9.

Amit ígér, teljesíti. Visszafogott, nagyon minimális tipikus Rexona illat (nekem inkább szag, de ízlés dolga), alaposan tisztít, csak valóban az az igazi csikorgós tisztaság marad utána - na nem mintha szárítana, de azért extra száraz bőrre félve ajánlanám... Testszag, számottevő izzadás fél nap után sincs, ami nagy szó, mert ugyancsak meleg van, igaz tesztelek egy adidas dezodort is, de azt csak hónaljon, viszont mindenhol máshol is ugyanaz a tapasztalatom. Frissesség, tisztaság, száraz (de nem kiszáradt) bőr, ami már fél napja tart. Ez igen! Eddig nem rossz. Változás esetén persze frissítek.
Update: vettem azóta mégegy flakonnal, ami már csak félig van, még mindig szeretem. Az izzadásra vonatkozó tapasztalataim nem maradtak meg vele, de nem is szárít, csak piszkosul tisztít. Mikor nem tudok dönteni melyik illatú tusit használjam, lekapom ezt és kész, vele sose lövök mellé 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

bogikaaa

2019. március 27.

Szeretném szeretni, de engem rettentően szárít télen is és nyáron is. Az illata nagyon jó, de nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Enca

2019. március 13.

Alig-illatú, ezt nagyon szeretem benne. Kissé szárítja a bort. Emiatt mínusz egy csillag.
Újra nem veszem, bár az ,hogy nem illatozom, mint egy virágoskert , nagyon vonzó benne... ki tudja...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

fdorottya

2019. február 19.

Nagyon jó illata van. Rajtam nem marad meg sokáig (kb kilépek a fürdőből és enyi volt). Kicsit szárít. Nyárra tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

marysidehouse95

2018. november 14.

Az összes rexona tüsfürdőt kipróbáltam, és ez a kedvencem
Tartós az illata, citrusos, és fás. Tökéletesen felfrissít.
Már 2x újra vásároltam.
5/5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Az összes rexona tüsfürdőt kipróbáltam, és ez a kedvencem
Tartós az illata, citrusos, és fás. Tökéletesen felfrissít.
Már 2x újra vásároltam.
5/5

random

2018. július 21.

Ugyan tudom magamról, hogy nem túl jó a szaglásom, de napokig tusoltam vele úgy, hogy azt hittem, nincs is illata. Pedig van neki, és nek is rossz, de csak úgy érzem, ha beleszipuzok a flakonba. Na mindegy. Ellenben jól tisztít: a legdurvább izzadós és poros napjaimon is. Én nem érzem, hogy csikorgósan tisztára szárítana, legalábbis nem jobban mint a többi tusfürdőm. Az egyetlen bajom vele, ami miatt nem használhatom, hogy a pikkelysömöröm szépen lassan újra előjött emellett, csak ezért nem vehetem újra. De akinek nincs pikkelye vagy ekcémája, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

nandy.25

2018. július 10.

Szó szerint frissítő élmény, olyan tisztaság illatú, felüdülés használni a sok nyári limitált ilyen-olyan édesen fojtó gyümölcskavalkád mellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid