Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Active Protection+ Invisible izzadásgátló stift 48 órás védelmet nyújt, véd a sárga és fehér foltok ellen, valamint antibakteriális hatással rendelkezik.

AngelHeart80s

2020. augusztus 29.

A fekete kupakos van meg, de azt nem találtam az oldalon, először felkened még látszik a fehér stift, később eltűnik, összességében hatásos, egy kis gyenge illata van, azt még nem tudom, hogy fekete ruhán látszik-e a csík, ami a legtöbb izzadásgátló után szokott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

2019. november 6.

A legjobb dezodor amit eddig próbáltam. Teljesen megakadályozza az izzadást és a vele járó kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

mmartina97

2019. október 6.

Elfedi a szagokat,de nem gátolja az izzadást..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Elfedi a szagokat,de nem gátolja az izzadást..

kalreni

2019. szeptember 20.

A hatása abszolút jó, viszont a ruhát azt pont ugyanúgy befogja mint társai, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

bogikaaa

2019. március 27.

A fújós deojával együtt használtam, nekem bevált, és nem fogta be a ruháimat. Már újravettem párszor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

szabrina000

2018. július 9.

Hát nem tudom... ugyan úgy teljesít mint a többi stiftes dezodor
Nem tartós ráadásul befogja a fekete ruhákat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Hát nem tudom... ugyan úgy teljesít mint a többi stiftes dezodor
Nem tartós ráadásul befogja a fekete ruhákat