Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kittisz, Módosítva: 2013. január 25.

Kategória:   Tusfürdők

Laura19

2013. szeptember 28.

Engem nagyon fel tud frissíteni! :D
Szuper illata van, nem szárít. Azt hittem a Rexona csak a dezodorokra fordít komoly figyelmet...kellemeset tévedtem. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Engem nagyon fel tud frissíteni! :D

Judiit

2013. július 14.

Egy karácsonyi akciós csomagban vettem meg így július elején :)
Nekem bejön ez a vizes illat. Tetszik az adagoló megoldása, olyan mint a Dushdas tusiknak, nem folyik ki az anyag, ha a flakont fejreállítjuk.
A habja számomra elég, nem viszketek tőle, azaz nem szárít.
Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 14.

Egy karácsonyi akciós csomagban vettem meg így július elején :)
A habja számomra elég, nem viszketek tőle, azaz nem szárít.
Megy az 5 csillag.

trudie

2013. március 3.

Nekem nem igazán jött be, bár viszonylag gazdaságos, de az illata eléggé jellegtelen és alig habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Kittisz

2013. január 13.

A nevéhez híven tényleg nagyon élénkítő illata van, amit még sokáig lehet érezni és kicsit felpezsdül tőle az ember vérkeringése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.