Rexona

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. július 1.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló védelem tiszta, friss virágillattal és Motionsense(TM) technológiával - minél többet mozogsz, annál hatékonyabb védelmet biztosít - stift formátumban. Izzadás és foltok elleni védelem, hogy ruháidon a fekete mindig fekete, a fehér pedig fehér maradjon.

Erika80

2019. augusztus 17.

Én ebben sajnos nem véltem felfedezni semmilyen illatot, főként nem friss virágot. Sőt, számomra elég kellemetlen illatú első benyomásra. Hatása az én tapasztalatom és megítélésem szerint közepes. Nekem nehéz igazán jó és "működőképes" deot találni. Általában pár órát (kb. 2-4) teljesítenek jól rajtam, de akkor az már a jobb kategória. Mondjuk én szeretem ha van illata, legalább egy kevés, a hónalj deóknak, de ha netán nincs, ám mégis szuperül működik rajtam, hát akkor is ok. Ennél a dezodornál sajnálatomra én ezt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2