Rexona

Ár:   691 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koxy001, Módosítva: 2015. március 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Clearexet tartalmaz, amely megvédi ruháidat a fehér foltoktól. Hosszantartó védelmet biztosít az izzadás és a testszag ellen.

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Csilluska

2015. november 26.

Nekem néha hagy egy kis fehér foltot a ruháimon, de azért elégedett vagyok vele. Tudom, rossz összetevői vannak, de hát nem szeretek izzadni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Csipetke

2015. október 12.

Alapba szeretem ezeket a termékeket,Nyáron ki próbáltam ezt is.Nagyon meg vagyok vele elégedve.Tényleg nem hagy nyomot,foltot sehol.Az illata is tetszik. Nyáron sem éreztem,az izzadságot,megfelelően védett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Kriszti86

2015. augusztus 12.

Bevált mint eddig mindegyik Rexona termék és illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Bevált mint eddig mindegyik Rexona termék és illata is jó.

ribizlizizi

2015. július 31.

hát nem invisible, ahogy a legtöbb úgyszintén nem :( mindegyik hazavágta a pólóim belsejét-külsejét, és én nem is vagyok izzadós....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

kathyk

2015. július 15.

Nem rajongok a stiftes deokért, ezt is ajándékba kaptam, gondoltam majd csak elhasználom egyszer. Egész nap kitart, kellemes illata van, és izzadtsággátlásban is hibátlan. Ha elfogy, mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Alexandra91

2015. május 29.

Nagyon szeretem remekül bevált és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Nagyon szeretem remekül bevált és az illata is kellemes.

Audrey80

2015. május 16.

Eddig a golyósat használtam, de ezt jobban szeretem, nincs száradási idő és van egy kis púderszaga is. Meg vagyok vele elégedve. A ruhát eddig nem fogta be, de még nem hordtam minden ruhámmal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Blackie

2015. május 3.

Én az aqua-t használom, de nekem sajnos hagy fehér foltot a ruhán. Ezt a fajtát nem próbáltam még, de elképzelhető, hogy kipróbálom. Létezik egyáltalán olyan deo, ami nem hagy fehér foltot, vagy egyáltalán bármilyen nyomot a ruhán??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

koxy001

2015. március 11.

Valóban nem hagy foltot a ruhán, kellemes friss illatát nap végén is érzem, izzadásgátlásban is remekül teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2