Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krém dezodor

Maximális izzadás elleni védelmet és egész napos magabiztosságot nyújt. Felveszi a harcot a kellemetlen szagokkal és bőrápoló összetevőt is tartalmaz.

A legjobb hatás érdekében a terméket este, lefekvés előtt ajánlott használni. A TRIsolidTM formula alvás közben kialakíthatja maximális izzadás elleni védelmét. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. A Rexona Maximum Protection reggel is használható.

Ár: 700 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta

reka1989

2019. június 13.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, lila változatával felváltva szoktam vásárolni. Rengeteg dezodort próbáltam már, jelenleg három fajta "mindenmentes" került tesztelésre, de akármennyi is benne a káros anyag mindig visszatérek. Egész nap tart, még a nyári melegben is. A ruhán foltot hagy akkor, ha nem várunk vele a felkenés után egy picit, ezért nem vonok le csillagot, mivel nekem a többi deo is foltot hagyott,ha azonnal ráöltöztem, még az is, amin külön jelölve van, hogy nem. Szuper termék, tuti biztos a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Odinnaf

2019. május 8.

Számomra nem jobb izzadásgátlásban, mint az olcsóbb társai. Cserébe foltot hagy a ruhákon, és az illata nekem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

LZsanett

2019. április 15.

Izzadásgátlásban verhetetlen, viszont olyan szintű irritációt okozott nálam, hogy nem tudtam abbahagyni a viszketést. Először fel se tűnt, csak néhányszor odakaptam a hónaljamhoz aztán ahogy telt az idő egyre jobban kezdtem viszketni. Elviselhetetlen lett a viszketés, akkor kezdtem gyanakodni, hogy míg nem használtam ezt a készítményt nem voltak ilyen problémám. Így azonnal abbahagytam a használatát, ezzel együtt kezdtek csillapodni a tüneteim egy hét elteltével pedig teljesen elmúlt. Lehet, hogy túl érzékeny vagyok rá és másnál nem mutatkoznak ezek a tünetek, de nekem elég kellemetlen pillanatokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

hoberboglarka

2018. november 22.

Tartós, egész nap védelmet nyújt, kellemes illatú, nem túl tolakodó, valamelyik változatát mindig újraveszem. Viszont szerintem nagyon gyorsan fogy és foltot hagy a ruhákon, ezért - 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

B.baba

2018. november 1.

Izzadásgátlásban verhetetlenek a Rexona Maximum Protection termékei. A csillagokból le kell vonnom, mivel szerintem túl gyorsan fogy és a ruhákon is foltot hagy. Nekem a lila flakonos jobban bejött, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

eeew

2018. július 18.

Rengeteg kipróbált dezodor után nekem ez vált be. Az esetek nagy részében meggátolja az izzadást, szagok ellen egész nap véd. Szőrtelenítés után közvetlenül felkenve sem irritál. Könnyen kenhető, hamar szárad, de a ruhán nyomot hagy. Én reggel szoktam használni, és az esti zuhanyzásnál alig tudom lesikálni, még másnap is simán véd...ez tényleg egy 48 órás dezodor :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

m_anyta94

2018. május 18.

A hatásával illetve illataval elégedett vagyok viszont ha sietősen kell öltözködni nagyon meg fogja a ruhákat...
Jó volna ha lenne krémdeoban is invisibile változat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Jó volna ha lenne krémdeoban is invisibile változat :)

Peony444

2018. május 8.

Az egyik legjobb izzadásgátló az Idros után. Nagyon sokféle dezodort kipróbáltam már, de csak ez a kettő vált be igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

RitaL

2018. április 16.

Nekem ez a standard dezodorom, csak ezt használom, és ajánlom. Ha felkenem este fürdés után, akkor másnap fürdésig kitart, kb. 3 kattintás per hónalj. Kánikula idején szoktam csak reggel is utánakenni egy kicsit. Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

BitterSweet

2018. március 23.

Izzadásgátló hatása maximális, mint az összes max protection-nek. Az illatát nem kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.