Rexona

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Mahoney, az összetevőket feltöltötte: Csinsta, Módosítva: 2021. május 25.

Kategória:   Dezodorok

• hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen
  • véd a kellemetlen szagoktól
  • hosszan tartó védelmet nyújt
  • nem hagy foltot a ruházaton
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

szucsrebeka

2021. november 30.

Felöltozés előtt fél órával szoktam bemenni, van ideje megszaradni, így nem kenu össze a ruhámat. Nekem bevált, nem izzadok tőle. Viszont nem igazán tudom lemosni , mintha vizlepergeto réteg keletkezne a honaljamon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 30.

Kriszta92

2021. október 16.

Az illata jó meg nem izzadok talán annyira mióta használom. DE minden létező ruhámat befogja, és irritál is, tele lett a honaljam viszkető kiütésekkel! Lassan elhasználom ha már ennyi pénzért megvettem de újra nem fogom venni az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Jujuci

2021. augusztus 16.

Életem talán legrosszabb dezodora. Alig tudom elhinni, hogy ennyi embernek használ. Lehet velem van a baj, de nekem ez egyszerűen borzasztó. Felkenés után lehetetlen úgy bármilyen színű ruhát húzni, hogy nem fogná össze azt. Napközben átizzadom, semmit nem véd a szagok ellen, arról nem is beszélve hogy egész nap kukacosodik és darabokban hullik a hónaljamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nikolett9

2021. június 14.

Évekkel ezelőtt sokáig szenvedtem izzadtsággal, nem is mertem színes ruhákat hordani, szürkét főleg. Nagyon sok dezodorral próbálkoztam, de egyik sem volt ennyire hatásos. Esténként kentem fel mindig, hogy beszívódjon, és így a szaga sem zavart. Reggel egy illatos deo sprayt használtam a termék fölé. Jelentősen magabiztosabb lettem a használata után. Persze a nyári hőségben ez is kevés, de legalább nem izzadok annyira, mint régen. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

anita

2021. május 14.

Büdös, mint a fene (vagy mint a legolcsóbb wc légfrissítő), de hála az égnek elillan pár perc után a nap folyamán nem enged érezni semmi kellemetlen deo vagy izzadság szagot! A ruhákat nem roncsolja érezhetően, az esetleges foltokat pedig könnyen kihozza a 40fokos mosás. Nem mondom, hogy megszüntette, de valamelyest mérsékelte az izzadást. Számomra inkább megéri ezt a fajtát vásárolni a normálhoz képest magasabb áron. Valóban folyik az aljából valami cucc, ezért fejjel lefelé tárolom, így egyik irányba se szivárog. A mennyisége kevesebb, de használni is arányosan kevesebbet kell (vagy elegendő) használni belőle, így kb ugyan annyi ideig elég is, mint a normál verzió. Aki ódzkodik az ára miatt, 1x mindenképp érdemes kipróbálni. Viszont az egyéb illatok alatti rosszabb vélemények miatt a zöld és a férfi verzióval biztos nem kísérletezem, ez a tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

adrika9411

2021. április 11.

Csodaszer! Az eddigi legjobb izzadásgátló. Erős izzadásomon sokat segített, most már színes ruhákat is merek hordani, amióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

laregina

2020. november 27.

Ez a legjobb izzadasgatlo, ami valoban elbir az izzadtsaggal! Evek ota csak ezt hasznalom. Probaltam ujitani de mindig visszatertem erre, igazi csodaszer szamomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Mahoney

2020. november 1.

Ez az egyetlen ami elbír az izzadtsággal. Nem a kedvencem de ez van. Ennek ellenére nem vonok el tőle pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.