Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Bambi80

2021. április 13.

Ajánlásra vettem.Olyasmit kerestem ami azért hatékonyabb mint egy órás hatás.Eddig tetszik .Kellemes illata van,finoman krémes ,,nyomot nem hagy a ruhán.Szeribtem ennél a típusnál maradok,legfeljebb illatilag próbálok mi mást .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Vica84

2021. február 8.

Szeretem, mert nagyon hatékony, jó az illata. Igaz az összetevői nem a legjobbbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

ebria

2020. július 3.

Nem találtam sehol a dove parfümmentes dezodorját, úgyhogy kínomban ezt vettem meg (mivel a parfümmentes, de nem mindenmentes dezodor valamiért hiánycikk minden márkánál...). Végülis mondhatni működik, mert izzadságszagom soha nincs, viszont van helyette tömény dezodor-pacsuli szag ami felhőként ölel körbe és minden parfümöt tönkretesz. Szárazon engem nem tartott de ezt nem is vártam tőle. Ha túl sokat kensz fel vagy nincs ideje beszívódni összekeni a ruhákat, egyébként nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

fioretta

2020. július 1.

Nagyon hatékony, bár több heti használat után érdemes váltani, mert mintha csökkenne a hatása és irritálni kezdene. Az illata alapból kellemes, de néha a bőrön idővel kissé kellemetlen szagba csap át, különösen egy fárasztó, izzasztó nap végére. Foltot nem hagy, bár ehhez célszerű hagyni megszáradni, a felesleget letörölni. Drágább mint a deók többsége, de lassan fogy, így megéri az árát. Összetevői nem a legjobbak, úgyhogy csak hosszú napokon használom, amikor tényleg indokolt az extra hatás.
A dezodor aljából egy idő után folyt valami: nem értettem miért olyan ragacsos nedves a polc, de végül beazonosítottam az okát: ez bizony a deoból származik... az alján lévő fehéres-áttetsző műanyag részben pedig látszik is hogy áll valami folyadék.... Nem értem, megolvadt vagy idővel elfolyósodik és ott lent összegyűlik? Nagyon furcsa..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Ziza

2020. május 12.

Nekem ez a termék nagyon bevált, évekig kerestem azt a dezodort, legyen az stift, deo, roll-on, bármi, ami nem hagy fehér nyomot a ruhákon és mellette 10 perc után már nem vagyok izzadság szagú. Kellemes az illata, nagyon kevés elég belőle és egész nap hatásos, nálam külön plusz pont, hogy nem kell várni sokat, hogy megszáradjon. Nem mondom, hogy egyáltalán nem tapad bele a ruhák hónalj részébe, de sokkal-sokkal több idő kell, hogy ez bekövetkezzen, mint bármelyik más deóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

RitaR

2019. december 6.

Nagyon hatékony. Ez a dezodor tényleg egész nap teszi a dolgát. Bármilyen stresszes helyzetbe kerültem, vagy sokat mozogtam, nem izzadtam le. A legjobb!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Babooca

2019. április 30.

Az illata nem a kedvencem, de hatásra ez is ugyanolyan jó,mint a többi. A ruhákat sajnos kicsit befogja, elég nehezen szívódik be, de ettől függetlenül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Shinatome

2019. április 13.

Fiatalabb koromban, amikor többet izzadtam az átlagostól akkor a termék megtalálása maga volt a csoda. Nem kellett többet szégyenkeznem az izzadságfoltok miatt intenzív sportolás után sem. Elég egy nap egyszer használni, valóban nagyon tartós, zuhanyzásnál is igen sok ideig tart ledörzsölni a börről. Ezt az illatot szeretem legjobban a termékcsaládból, még ha néha kicsit erősebbnek is érzem a kelleténél és nem tapasztaltam sárga foltokat sem. Az ok, ami miatt nem kapja meg tőlem az 5*-ot az az, hogy annyira elzárja az egészséges természetes izzadás lehetőségét, ami már egészségtelenné teszi a mindennapos használatot. Valamint nyáron, nagyon meleg időben bőrirritációt vált ki nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

wildrose

2019. március 13.

Kellemes, bár meglepően intenzív illat, nem irritál, nem hagy foltot és hatékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

nagypetra0801

2019. március 6.

A kedvenc dezodorom mind közül. Borzasztó izzadós vagyok és sajnos nem a legkellemesebb illattal párosult ez... Az izzadás problémáját ez sem tudta megoldani (ezért -1*), de ez minimálisan csökkentette és csodálatos illata van, ami nagyon sokáig tart. Napi egyszer használom, esténként intenzív edzés után(!!!!) is jó illata van a hónaljamnak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.