Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

RitaR

2019. december 6.

Nagyon hatékony. Ez a dezodor tényleg egész nap teszi a dolgát. Bármilyen stresszes helyzetbe kerültem, vagy sokat mozogtam, nem izzadtam le. A legjobb!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Babooca

2019. április 30.

Az illata nem a kedvencem, de hatásra ez is ugyanolyan jó,mint a többi. A ruhákat sajnos kicsit befogja, elég nehezen szívódik be, de ettől függetlenül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Shinatome

2019. április 13.

Fiatalabb koromban, amikor többet izzadtam az átlagostól akkor a termék megtalálása maga volt a csoda. Nem kellett többet szégyenkeznem az izzadságfoltok miatt intenzív sportolás után sem. Elég egy nap egyszer használni, valóban nagyon tartós, zuhanyzásnál is igen sok ideig tart ledörzsölni a börről. Ezt az illatot szeretem legjobban a termékcsaládból, még ha néha kicsit erősebbnek is érzem a kelleténél és nem tapasztaltam sárga foltokat sem. Az ok, ami miatt nem kapja meg tőlem az 5*-ot az az, hogy annyira elzárja az egészséges természetes izzadás lehetőségét, ami már egészségtelenné teszi a mindennapos használatot. Valamint nyáron, nagyon meleg időben bőrirritációt vált ki nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

wildrose

2019. március 13.

Kellemes, bár meglepően intenzív illat, nem irritál, nem hagy foltot és hatékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

nagypetra0801

2019. március 6.

A kedvenc dezodorom mind közül. Borzasztó izzadós vagyok és sajnos nem a legkellemesebb illattal párosult ez... Az izzadás problémáját ez sem tudta megoldani (ezért -1*), de ez minimálisan csökkentette és csodálatos illata van, ami nagyon sokáig tart. Napi egyszer használom, esténként intenzív edzés után(!!!!) is jó illata van a hónaljamnak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

B.baba

2018. november 1.

Izzadásgátlásban verhetetlenek a Rexona Maximum Protection termékei. A csillagokból le kell vonnom, mivel szerintem túl gyorsan fogy és a ruhákon is foltot hagy. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Számomra ez az igazi púderes,izzadásgátló csoda!Ezt használom már jó ideje,és a leghatásosabb,mert valóban elfedi az izzadást,és a kellemetlen szagokat!Valóban annyi hátránya van,mint szerintem az összes többi stiftnek is,h sajnos foltot hagy a ruhán...De összességében,számomra akkor is 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

vador

2018. július 26.

Mivel megszagolni nem tudtam, a-lila-az-egy-szép-szín alapon ezt kaptam le a polcról. Illatra annyira nem jött be, szerencsére napközben már nem nagyon érzem meg, de azóta a zöldre váltottam. Egyébként nekem tökéletesen beválik, mondjuk szigorúan csak nyáron használom, kellemesen szárazon tart, ami ilyenkor azért elég nagy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

ursuska

2018. május 5.

Hát én nem is tudom... Szerettem volna kipróbálni, egy igazi hatásos dezodort a húzós napokra... Hatásában nem is kételkedek, de ezt világos felsőhöz fel ne kenjétek, rettenet sárga folt már egy használat után. Valamint olyan erős szaga van, hogy hosszú ideig csak ezt érzem, már fel sincs kedvem kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

kittiboglarka

2018. március 21.

Minden fújós vagy olcsó kenős deonal jobb. Ettől 1000%, hogy nem izzadok. Illata kellemes. Öltözes előtt pár perccel érdemes felvinni, nehogy össze kenje a ruhát, sajnos foltot hagy. De ennek ellenére is kedvenc. Megmondani sem tudom mennyit használtam már el, évek óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.