Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Luller, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatása legyőzi a kellemetlen testszagot okozó baktériumokat a hónaljon. Friss és száraz értést nyújt egész napon át. Citrusos illata mozgás hatására szabadul fel, amikor legnagyobb szükséged van rá.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2020. július 28.

csak sportoláshoz használom és ruhára fújom inkább, mert alumíniumos. nem leszek tőle annyira büdös, szóval erre jó, de lehet ezt egy olcsóbb deóval is el tudnám érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Eoryorsi

2018. szeptember 3.

Régóta használok Rexona dezodort de ez valami borzasztó. Tömény, émelyítő az illata. Fújás közben annyira kell köhögni tőle hogy majdnem elhányom magam. Most már Csak az udvaron szabad levegőn fújom magam. Borzasztó. Soha többé nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

VictoryFord

2018. július 30.

Nekem a Rexona dezodorok váltak be leginkább így erről is csak jót tudok írni. Kellemes az illata,nem hagy foltot,véd a kellemetlen szagoktól. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

yasmine1122

2018. június 4.

Soha nem voltam még büdös egy dezodortól sem, na ettől igen. Ha picit is izzadok már büdösnek érzem magam, rosszabb, mintha be sem fújnám magamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

wildrose

2018. április 27.

Kellemes, semleges illatú deo spray, elég jó izzadásgátló hatása van, nekem nem hagyott foltot a ruhákon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Pocok96

2018. február 26.

Sportoláskor ezt használom, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Sportoláskor ezt használom, nekem bevált!

feherandie

2017. december 8.

Ezer éve csak garniert használok de anyának ez van, így gondoltam most adok neki egy esélyt. Hatásáról nem tudok beszámolni, de edzés alatt úgy megfogta a fekete felsőm,( ami 5 percig volt rajtam), ahogy ezer éve semmi, alig jön ki belőle a jó nagy folt amit hagyott...már el is felejtettem milyen rég volt mikor utoljára ilyennel kellett vacakolnom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

anna.izso90

2017. november 1.

Fujj ez nagyon budos!!mintat kaptam belole egy sportrendezvenyen(az is megfordult a fejbe h ferfi deot vettem el).meg jo h nem ott probaltam ki..amugy ketszer furodtem es meg mindig erzem a honaljamon az illat...hatasa egyebkent edzes alatt az volt h izzadtam es meg budosebb lett az illata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

lexyusz

2017. október 8.

Még régebben vettem meg egy akció keretein belül, de már nem tudom hogy melyik másik Rexona dezodorral vettem meg :D Az illata nagyon kellemes, és mikor elkezdtem használni, úgy gondoltam, hogy ez igen, ilyent kell még vennem. Estére is mindig friss illatom volt, nem volt semmilyen kellemetlen szag, pedig csak reggel szoktam magam befújni. De aztán ahogy fogyott a dobozból, már több mint a fele (kb most van benne annyi ami max még 1 hétig kitart), valahogy elvesztette a varázsát. Volt már hogy naponta kétszer is befújtam magam, de akkor is estére éreztem, hogy szó szerint büdös vagyok. És ez nem tetszett, így azt kell mondanom, hogy többet én ilyent nem veszek. Lehet, hogy másnak bevált, de nekem nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

kocos

2017. augusztus 16.

Nagyon jó. Tartós, nem izzadok tőle az illata sem vészes:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nagyon jó. Tartós, nem izzadok tőle az illata sem vészes:)

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.