Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: quickberry, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatása legyőzi a kellemetlen testszagot okozó baktériumokat a hónaljon. Friss és száraz értést nyújt egész napon át. Citrusos illata mozgás hatására szabadul fel, amikor legnagyobb szükséged van rá.

Orchideadin

2019. április 29.

Egyáltalán nem segít semmiben sem, sőt csak ront a helyzeten mert undorítóan összeáll fehér csomókban a hónaljon. Egyáltalán nem fedi el az izzadságszagot, és egyáltalán nem izzadásgátló. Semmire se jó, ennél még az is jobb, ha semmit nem használ az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

MaFa

2019. január 20.

Az illata miatt vettem meg, de ez valami borzalom. Amint egy kicsit megizzadok fehér darabok jelennek meg a hónaljamon, illetve keveredik az izzadság és a stift szaga. Biztos, hogy nem veszem újra.

Update: Most, hogy télen használom semmi problémám nincsen vele ( sajnos mostanra sikerült elhasználnom). De ettől függetlenül nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

nicolekitti

2018. július 28.

Ez is bevált mint a többi, bár néha viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Ez is bevált mint a többi, bár néha viszketek tőle.

Nymphea

2018. május 30.

Hatásában nem igazán jött be, amolyan erős közepes, sajnos megjelennek a szagok vele. Inkább maradok a Dove deóknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

mujerconfused

2018. március 4.

Nekem eddig nagyobb szerencsém volt vele, mint az előttem értékelőknek, egy nyugisabb napon jól teljesít. Nyáron nem valószínű hogy ezt használnám, de az olcsóbb stiftek közt teljesen vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

szepjulia

2018. február 14.

Sajnos a korábbi pozitív véleményekkel ellentétben, nekem nem igazán vált be ez a deo, pedig nagyon bíztam benne. Első szaglásra nagyon finom, nem túl tolakodó illatot áraszt. Körülbelül 5 órán át tart a hatása, utána pedig nem kimondottan jó az illata. Meleg időben az izzadság keveredik a deóval, ami így egy nem túl kellemes réteget hagy a bőrön. A fehér felsőimet sárgára, a sötét színűeket pedig fehérré fogta meg. Lehet hogy én kenek túl sokat magamra, de zuhanyozás közben szinte alig vagy csak nehezen, levakarva jön le a bőrről. Más nem marad, új dezodort kell keresnem, amint ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

felicity94

2017. szeptember 5.

Borzalmas. első szaglásra jó illata van, de ez csak 1-2 órán át tart, amint elkezdek izzadni,eltűnik a jó illat és valami förtelmesen keserű szaga lesz. Ez az egyik problémám. A másik nekem is az - ahogy már előttem is írták -, hogy szinte levakarhatatlan zuhanyzáskor. Rettenetesen bosszantó hogy fél órán át kell durván sikálnom a hónaljam (ami elég érzékeny terület, főleg a borotválás miatt), hogy teljesen "steril" állapotba kerüljön. Ez talán a kellemetlenebb tulajdonsága, ha csak az első lenne még itthon egy év alatt talán elhasználnám. Nem szoktam csakúgy kukába hajítani termékeket, de ez olyan pocsék és használhatatlan hogy komolyan fontolgatom hogy kidobom, hiába nem volt olcsó... én senkinek nem ajánlom, nekem hatalmas csalódás 😞

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

PinkSnow

2017. augusztus 10.

Fuuuu, borzalmas! Nem hogy 48 oráig nem ved, nekem 2 orát se tartott ki! A honomaljàbol alig tudtam zuhanyzásnàl kimosni, teljesen hasznàlhatatlan, pedig agyon van reklàmozva... maradok a niveánál! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

tishargitay

2017. május 3.

Pozitív csalódás volt. Szkeptikusan álltam hozzá mert eddig csak spray-t használtam.
Sport és vizsgaidőszak mellé tudom igazán ajánlani, mert tényleg nem lesz izzadságfoltos, se izzadságszagú a felsőm. Emellett viszonylag kellemes illata van, bár nem tart ki nap végére.
Árával nincs semmi bajom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Árával nincs semmi bajom

ViktoriaVrd

2017. április 15.

nekem nincs vele bajom. brutális mértékben vagyok képes izzadni, és nem is csak sokat, de büdöset is... megvettem ezt, és számomra tökéletes az izzadásgátló és szagtalanító hatása, bár az is igaz, hogy nem csak egyszer húzom át a hónaljamon, hanem 3-4x. Az enyémnek valamiért nincs büdi illata - viszont a maximum protection tesójánál érzem azt, amit itt leírtatok, az tényleg borzalom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2