Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 13.

Kategória:   Dezodorok

Küzd a kellemetlen testszagot okozó baktériumok ellen, így segít megelőzni a testszag kialakulását, és friss citrusos illatával száraz érzést nyújt egész napon át.

Alexa1993

2020. március 29.

Szuper termék, imádom. Nagyon kellemes, de nem erős illata van ami egész nap tart. Nem izzadok tőle annyira, és izzadság szagom egyáltalán nincs. 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Nusy89

2019. február 4.

Köszönöm a Rexonának, hogy megalkotta ezt a terméket!!! 2 évvel ezelőttig szerintem a piacon lévő összes dezodort kipróbáltam, voltak hirtelen nagy szerelmek, de gyorsan elmúltak...ő két éve az életem része, és úgy érzem még jó sokáig hű társam lesz a mindennapokban. (még azt is megbocsájtom neki, hogy fehér foltot hagy a fekete felsőimen...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Melani79

2018. október 21.

A legjobb izzadásgàtló. Még a legnagyobb melegben sem a férjem sem én nem éreztem hogy kellemetlen szagom lenne. Maximàlisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

esztike98

2018. május 16.

Végre egy izzadásgátló, ami tényleg izzadásgátlóként működik. Valóban véd a baktériumok ellen, hosszú időn keresztül. Isteni illata van, a rexona stiftek nagyon bejöttek, egymás után veszem újra őket. Viszont fehér nyomot hagy a ruhán, és nehéz lemosni is, ennyi a negatíuma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

elixir

2018. május 2.

A kamasz fiamnak vettem, jól gátolja a kellemetlen szagok kialakulását. Semmi "nőies" illat nincs benne, így szívesen használja. (Az igaz, hogy nem alumentes.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

Bonzee

2018. április 27.

Kellemes az illata, és a nap végére is az marad. Nem tervezem ugyan 48 órán keresztül, tisztálkodás nélkül - avagy helyett - tesztelni (a 72 órás dezodorokat pedig inkább hagyjuk), viszont ennek ellenére is azt vettem észre, hogy még zuhanyzás / fürdés után is a bőrömön marad. Valahogy olyan, mintha nem is izzadásgátló, hanem valamiféle szigetelőanyag lenne, ami számomra nem túl pozitív tulajdonság... Ezért azt vezettem be, hogy kétnaponta használom - vagyis egyik nap ezt, másik nap jóval kevésbé brutálisan tapadó, de szintén szuper teljesítményű Niveát vagy Sanexet -, és így adok esélyt a bőrömnek, hogy hétköznapokon is lélegezni tudjon.
Bármennyire is kedvelem, hétvégén (vagy szabi alatt, illetve egyéb stresszmentesebb időszakban) EGYÁLTALÁN NEM használom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Chirory

2018. március 25.

Az illata kellemes, de nekem nem vált be. Darabkássá válik napközben, ugyanúgy izzadok, mintha nem lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

annajeney

2018. március 23.

Annyira jó illata van, néha napközben is érzem a reggel felvitt dezodort! :)
A Rexona stiftek nagyon jók, hatékonyak és tartósak, ez is nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Annyira jó illata van, néha napközben is érzem a reggel felvitt dezodort! :)
A Rexona stiftek nagyon jók, hatékonyak és tartósak, ez is nagy kedvenc.

aalexaa

2018. február 3.

Nagyon válogatós vagyok dezodorok szempontjából, de nagyon bevált. Kellemes, nem túl erős illatú, nem nyomja el a parfümöt, de még nap végén is jó illatom van tőle. Az állaga krémes, nem túl kemény, fekete ruhán sem hagy foltot és jól véd az izzadás ellen. Felváltva használom a kedvenc Baleámmal, így tökéletesen bevált, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

linkee

2017. december 30.

Nagyon elégedett vagyok vele, akárcsak a többi Rexona dezodorral.Csak reggel szoktam bekenni magam a stifttel és egész napon át jöhetek-mehetek (műszálas felső, edzés...)a kellemetlen szagok kizárva.Talán a Rexona dezodorok hátrányának tartható, hogy elég egyszerű illatokkat dolgoznak, de ennek én kifejezetten örülök. Aki illatfelhőt akar, használjon parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch