Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 13.

Kategória:   Dezodorok

Küzd a kellemetlen testszagot okozó baktériumok ellen, így segít megelőzni a testszag kialakulását, és friss citrusos illatával száraz érzést nyújt egész napon át.

tormajohanna

2021. január 12.

Kedvenc dezodorom, egész nap tart nem izzadok tőle. Újravevős:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Kedvenc dezodorom, egész nap tart nem izzadok tőle. Újravevős:)

Pappetra99

2020. december 31.

Régebben a fújós dolgokat preferáltam aztán tértem át a stiftekre. Szeretek mindig újabbakat kipróbálni ezért is esett a választásom erre. Nagyon jó az állaga, nem fogta meg nekem sem a felsőmet, nagyon szépen tartja az ígéretét, a legjobb, hogy szerintem kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 31.

fokyandi

2020. július 28.

Nem nagyon szeretem a stifteket, de ez nagyon bejött nekem. Könnyen és vékony rétegben felvihető, ez nem olyan zsíros állagú mint sok másik. Nem törik darabokra, nem húzza a bőröm stb. Én a munkahelyemen sötétkék pólót hordok, de nem fogja meg az anyagot. A tartóssága elég jó, olyan 18-20 óra múlva kezd szagosodni a hónaljam, de nem olyan durván hogy ne lehessen megmaradni a közelemben. Amúgy az illata nagyon jó, igazi friss zuhanyzás utáni illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 28.

NyBetti

2020. június 12.

Egy ideje már a Rexona márka stiftes dezodorjait használom, nagyon beválltak.
Ezt a típust kedveldm a leginkább, hatásban ez szerintem a legjobb.
Kellemes, semleges illata van, nem nyomja el a parfümjeimet, és az izzadást is egész jól gátolja. (Hozzáteszem, hogy heti 1x kenem magam a Solutio antisudoricával, mert enélkül vállalhatatlan a nyár)
Fehér foltot hagy, mint mindegyik, uh én előbb felöltözök, és csak utána kenem be magam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Egy ideje már a Rexona márka stiftes dezodorjait használom, nagyon beválltak.
Ezt a típust kedveldm a leginkább, hatásban ez szerintem a legjobb.

brbara

2020. április 13.

Talán a legjobb deo stift amit használtam, már egy jó ideje ezt veszem újra és újra, kellemes az illata, hatásos, nem irritál, szuper cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Alexa1993

2020. március 29.

Szuper termék, imádom. Nagyon kellemes, de nem erős illata van ami egész nap tart. Nem izzadok tőle annyira, és izzadság szagom egyáltalán nincs. 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Nusy89

2019. február 4.

Köszönöm a Rexonának, hogy megalkotta ezt a terméket!!! 2 évvel ezelőttig szerintem a piacon lévő összes dezodort kipróbáltam, voltak hirtelen nagy szerelmek, de gyorsan elmúltak...ő két éve az életem része, és úgy érzem még jó sokáig hű társam lesz a mindennapokban. (még azt is megbocsájtom neki, hogy fehér foltot hagy a fekete felsőimen...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Melani79

2018. október 21.

A legjobb izzadásgàtló. Még a legnagyobb melegben sem a férjem sem én nem éreztem hogy kellemetlen szagom lenne. Maximàlisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

esztike98

2018. május 16.

Végre egy izzadásgátló, ami tényleg izzadásgátlóként működik. Valóban véd a baktériumok ellen, hosszú időn keresztül. Isteni illata van, a rexona stiftek nagyon bejöttek, egymás után veszem újra őket. Viszont fehér nyomot hagy a ruhán, és nehéz lemosni is, ennyi a negatíuma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

elixir

2018. május 2.

A kamasz fiamnak vettem, jól gátolja a kellemetlen szagok kialakulását. Semmi "nőies" illat nincs benne, így szívesen használja. (Az igaz, hogy nem alumentes.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch