Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kategória:   Dezodorok

Száraz, hűvös és magabiztos érzés – ezt biztosítja neked a klasszikus rózsa- és jázminillatú Cool Pink, ami a Motionsense™ technológiának köszönhetően annál erősebb védelmet nyújt, minél nagyobb szükséged van rá.

Esztii78

2020. március 20.

Majdnem az összes fújós redőny dezodort kipróbáltam és ez az egyike annak a kevésnek ami nagyon büdös, mert túl erős a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Bb.Sophie

2018. július 27.

nekem is az illatával van a problémám, mintha egy vödör szappanban fürödtem volna :/ a hatásáról nem tudok nyilatkozni de nem is fogom tovább tesztelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

b3ttuvagyok

2018. július 26.

nagyon büdös, nem is értem, hogy lehet ilyen szaga...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

nagyon büdös, nem is értem, hogy lehet ilyen szaga...

Jelizz

2018. június 10.

az illata kellemes, olyan "most furodtem,, illat 😃 tobbszor kell hasznalni egy nap de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

ssz

2018. február 11.

Nem tudom hogy lehet ennyire rossz az illata, még a WC-be sem fújom el. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Nem tudom hogy lehet ennyire rossz az illata, még a WC-be sem fújom el. Kuka.

domcsismiracle

2017. május 27.

Itt pihen a polcomon már kitudja mi óta, nem bírom elviselni a szagát, pedig nem vagyok finnyás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Nobilis

2017. május 13.

Életem legbüdösebb dezodorja, nagyon harsány és kibírhatatlan wc-illatosító szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Ella

2017. március 9.

Kissé furcsa az illata, de a hatása egész jó. Nyári hőségben még nem próbáltam, csak télen. Nem lett tőle ekcémás a hónaljam, szóval szerintem nem olyan rossz termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

xxNikixx

2017. január 22.

Nagyon büdös wc illatosító szaga van.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Nagyon büdös wc illatosító szaga van.....

zsankapanka

2016. augusztus 22.

Nagyon rossz az "illata". Véletlenül vettem (Biorythm Ultra Dry 48H Active helyett). Odaadtam anyukámnak, hátha neki bejön, aztán nagymamámhoz került, majd a mosdóba, végül szinte a még teli flakon a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.