Rexona

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: riaraven, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Dezodorok

Nincs az az izzasztó helyzet, ahol ne számíthatnál maximálisan a Rexona Stress Controlra. A izzadásgátló kifejezetten mozgás és stressz hatására aktiválódik, így a megszokottnál is hatékonyabb védelmet nyújt.

Sisszy

2020. április 14.

Kellemes illata van, nem hagy nyomot a ruhán, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Kellemes illata van, nem hagy nyomot a ruhán, teszi a dolgát.

Regina0206

2019. október 24.

Isteni jó illata van szerintem, ami nagyon sokáig tartós is maradt és nap végén is ezt éreztem.Viszont..egy idő után elvesztette ezeket a jó tulajdonságait és valamiért már nem működik nekem. Nem értem, hogy miért. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

pattelin

2019. február 9.

Nagyon szeretem a Rexona dezodorokat. Próbáltam más márkát is, azok nem váltak be, ezek pedig mindig, így kitartok! Ezt az illatot most használom először, de agyon friss, üde, tavaszias érzetet kelt. Ruhán nem hagy foltot. Máskor is újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

mariasoros

2018. november 6.

Nyáron csak a fújós Rexona segít. Sajnálom, hogy hajtógázas, télen mást használok- de nyáron csak ő működik. A gáz miatt a -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

kisadri

2018. szeptember 12.

Nekem picit fojtogatós volt az illata, illetve maradt a flakonban, nem tudtam felhasználni teljesen az egészet. Ezeken kívül nem rossz választás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

blurryface

2018. augusztus 23.

Melegben ez sem segít rajtam. Az illata jó, de nem jobb a Motionsense sensitive-nél (az nekem sokkal kellemesebb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Vanesszaeszter

2018. május 5.

Nem rossz kis dezodor! Az izzadást meggátolja, szagok nem jelennek meg, szóval a feladatát maximálisan elvégzi. Csomagolása nagyon tetszik, viszont az illata lehetne jobb, mert elég fojtogató. Határozottan csak ajánlani tudom, de kipróbálok más dezodorokat is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

csillsze

2018. április 3.

Az egyik legjobb dezodor, amit valaha használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Az egyik legjobb dezodor, amit valaha használtam!

ReiraShiver

2018. január 1.

Kevésbé hatásos mint a gurigás változat, vagy a kitolós, de gyors segítségnek teljesen rendben van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

kunzsuzsibella

2017. november 10.

Legjobb dezodor, amit halaha használtam. Egy kemény edzés után is csak a dezodort érzem magamon és izzadság szagot. Más illatokat is használok és mindegyikkel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.