Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2011. március 25.

Kategória:   Dezodorok

Rexona Naturals 48H Bioprotection izzadásgátló dezodor. Összhangban működik a test természetes izzadási reakciójával, a Rexonától megszokott védelem mellett természetes eredetű ápoló összetevőkkel biztosít megfelelő ápolást a hónalj bőrének

Nienor

2013. augusztus 2.

Sajnálom, hogy le kell húznom ezt a deot, meglepődtem, hogy ennyi pozitív véleményt kapott, de nekem gyakorlatilag semmilyen hatása nem volt. A kellemes illata miatt kap 2 csillagot, de egyébként teljes csalódás volt. Odaadhatnám valakinek, de az illata miatt azért elhasználom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

kissacko

2012. május 26.

Jó dezodoráló hatása van és az illata is nagyon kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 26.

Jó dezodoráló hatása van és az illata is nagyon kellemes. :)

solyaorsolya

2011. október 22.

Eddigi próbálkozásaim közül legjobb illata jó, nagyon tartós, nap végén még bőven érzem az illatát és dezodoráló hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

szilvi07

2011. szeptember 17.

Nekem is ez az egyik kedvenc dezodorom. Amiket kipróbáltam, azok közül ez védett a legjobban az izzadság ellen. A zöld színe is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

maria0217

2011. április 20.

ettől sajnos jobban izzadtam,nekem nem vált a Rexonának ez a típusa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 20.

ettől sajnos jobban izzadtam,nekem nem vált a Rexonának ez a típusa.

szofyca

2011. április 19.

Én inkább stift-párti vagyok, de az illata miatt muszáj volt beszereznem. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 19.

anett76

2011. április 1.

Tudom, hogy nem egészséges (az ártalmas összetevők miatt), de akkor is ez a legjobb, amit eddig próbáltam!Ha fontos, hogy jó illatom legyen, mindig ezt használom. Tényleg nagyon sokáig tart a hatása, még nyáron is.Kicsit megfogja a ruhát, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 1.

rnee

2011. március 21.

Legalább két éve ezt a dezodort használom. Az illata tökéletes, nem hivalkodó. Eddig is tisztában voltam vele, hogy nem túl egészséges ezt használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.