Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Kategória:   Dezodorok

auberginecat

2015. május 21.

őt is szeretem, kellemes, de nem agresszív illat. a hatása szokásos rexona. 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

őt is szeretem, kellemes, de nem agresszív illat. a hatása szokásos rexona. 5*.

szivecske

2014. október 8.

Csalódás volt eléggé, alig marad meg az illata. A többi rexonát szeretem, de ez az egy elég gagyi a palettán. :( Nem veszem többé soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

ememem

2013. december 17.

Kellemes, púderes illat. Nekem eddig bejött, már a második flakont használom. Egész sokáig kitart a hatás, de vigyázni kell vele, mert ha túl sokat fúj az ember és nem hagyja megszáradni, foltokat hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

babyface

2013. október 6.

nekem eddig ez a deo vált be legjobban a rexona-k közül. finom púderes illata van, nem büdösödöm be tőle x óra múlva. :) sajnos az összetevői nem túl szépek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

dorisz13

2013. május 21.

Mivel nekem csak a Rexona termékek váltak be, gondoltam teszek egy próbát ezzel a fajta dezodorral is. A Sexy és a Happy beváltak, évek óta használom őket. De ez a termék valami rettenet. Nem vagyok egy nagyon izzadós, de egy "lóti-futi" nap után úgy döntöttem, soha többé. Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Gitta

2012. július 8.

Púderes illatú, viszonylag jó izzadásgátló hatású dezodor. De mégse venném újra, csúnya fehér foltokat hagyott a ruháimon használat után:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Annette

2012. március 18.

Tőlem csak 4 csillagot kap, mert a hatásával, illatával, kiszereléssel semmi gondom nincs, azonban a sötétebb ruháimat elszínezte. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

agi.greendaygirl

2012. március 6.

sztem nem erős az illata, finom púderes. az izzadásgátló hatás olyan mint az összes eddigi rexonámnak- jó.
nekem megfelel, bár nem érzem h vmit is áplona, mint azt a csomagoláson írják

csak annyira utálom az új rexona flakonokat, nagy körömmel kínszenvedés nyomni belőlük -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

nekem megfelel, bár nem érzem h vmit is áplona, mint azt a csomagoláson írják

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 6.

Az illata nagyon enyhe, szerintem diszkrét dezodor illat. A hatása nálam kicsit gyengébb volt mint a többi rexonáé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 6.

zuzu

2011. szeptember 2.

Az illata tényleg elég erős de a dezodorálása nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Az illata tényleg elég erős de a dezodorálása nagyon jó.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.