Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Tusfürdők

Az orchidea illatával biztosítja az egész napos frissességet és energiát.

ClaraWolf04

2020. február 3.

Ez az egyetlen Rexona tusfürdő aminek jó illata van, egyszerűen imádom! Bár már elég régen használtam, de nemrég kaptam ajándékba, így ismét vettem belőle pár darabot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Aprile

2019. december 27.

Nyáron használtam el egy flakonnal belőle, mert nagyon-nagyon tetszett az illata, viszont igazi guilty pleasure volt, mert bár rajongtam az illatáért, a bőröm nagyon nem szerette, ki is száradt- és még irritált is lett tőle. Azért a drogériákban mindig megszagolgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Noyko

2019. október 17.

Nekem nagyon tetszik. Megláttam, hogy a Rexona gyártótt tusfürdőt, mondom próba szerencse. Igazából nem vártam olyan túl sokat, mert annyi orchideás illat van már. Azután nagyon meglepődtem, hogy ez mennyire egyedi és finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Agnes07

2019. szeptember 4.

Imádom. Az illata sokáig érezhető, nem tolakodó. Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Imádom. Az illata sokáig érezhető, nem tolakodó. Nem szárítja a bőrömet.

Lizinka

2019. július 15.

Akciósan szereztem be a Rossmannban, nagyon megtetszett az illata. Fürdés közben felpezsdít, utána pedig hosszan érződik. A csomagolásában látok némi kivetni valót, elég gyenge kissé gagyi műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Majida

2019. április 28.

Nagyon jó illata van frissitő is de nem egésznapra szól! Szárítani szárítja kicsit a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Orchideadin

2019. február 5.

Nagyon szeretem, nagyon sokáig lehet érezni az illatát, ami miatt számomra nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

f.eniko

2019. január 26.

Eddig egyetlen tusfürdő sem szárított így mint ez 😥 sajnos nem tudom elhasználni, pedig az illata jó lenne..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Laura

2019. január 26.

Tartós, erős illat. Viszont rettentően kiszárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Tartós, erős illat. Viszont rettentően kiszárítja a bőröm.

bernadettu

2019. január 11.

Ajándékba kaptam.

ami pozitív:
kellemes, energizáló illat,
megmarad az illata a bőrön sokáig, de szerencsére nem túl erős.

Ami nem tetszett:
nagyon folyékony, a flakonból néha túl sok jön egyszerre,
kb 1,5 hete használom és az elején még semmi baj nem volt, de most már érzem, hogy szárít.

Ez csak egyéni probléma, de pl. nekem tuti kifolyna a táskába, ha ezt vinném magammal edzésre, mert nem annyira bomba biztos a záródása a flakonnak.

Annyira nem rossz, hogy megváljak tőle, de újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Ajándékba kaptam.

ami pozitív:
kellemes, energizáló illat,
megmarad az illata a bőrön sokáig, de szerencsére nem túl erős.

Ami nem tetszett:
nagyon folyékony, a flakonból néha túl sok jön egyszerre,

Annyira nem rossz, hogy megváljak tőle, de újra venni biztos nem fogom.

Színezék. Lilás piros.