Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Tusfürdők

Az orchidea illatával biztosítja az egész napos frissességet és energiát.

Majida

2019. április 28.

Nagyon jó illata van frissitő is de nem egésznapra szól! Szárítani szárítja kicsit a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Orchideadin

2019. február 5.

Nagyon szeretem, nagyon sokáig lehet érezni az illatát, ami miatt számomra nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

f.eniko

2019. január 26.

Eddig egyetlen tusfürdő sem szárított így mint ez 😥 sajnos nem tudom elhasználni, pedig az illata jó lenne..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Laura

2019. január 26.

Tartós, erős illat. Viszont rettentően kiszárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Tartós, erős illat. Viszont rettentően kiszárítja a bőröm.

bernadettu

2019. január 11.

Ajándékba kaptam.

ami pozitív:
kellemes, energizáló illat,
megmarad az illata a bőrön sokáig, de szerencsére nem túl erős.

Ami nem tetszett:
nagyon folyékony, a flakonból néha túl sok jön egyszerre,
kb 1,5 hete használom és az elején még semmi baj nem volt, de most már érzem, hogy szárít.

Ez csak egyéni probléma, de pl. nekem tuti kifolyna a táskába, ha ezt vinném magammal edzésre, mert nem annyira bomba biztos a záródása a flakonnak.

Annyira nem rossz, hogy megváljak tőle, de újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Ajándékba kaptam.

ami pozitív:
kellemes, energizáló illat,
megmarad az illata a bőrön sokáig, de szerencsére nem túl erős.

Ami nem tetszett:
nagyon folyékony, a flakonból néha túl sok jön egyszerre,

Annyira nem rossz, hogy megváljak tőle, de újra venni biztos nem fogom.

lilibeck

2018. november 24.

Imádom! Ez az első olyan tusfürdő aminek egész nap érzem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Imádom! Ez az első olyan tusfürdő aminek egész nap érzem az illatát.

takacsdalma98

2018. november 21.

Az illata nagyon kellemes, parfümös de túl híg ezért nagyon sokat kell használni, nem praktikus nem is habzik annyira én nem kedveltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

marysidehouse95

2018. november 14.

Mindegyiket kipróbáltam a Rexona tüsfürdő kollekciójából, és ez a második kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Bb.Sophie

2018. november 11.

Nagyon jó illata van, bár csak tusolás közben érezni, utána semmi sem marad belőle. Jól habzik és élmény vele zuhanyozni, a csomagolása is praktikus és kényelmes. Én az edzőteremben használom csak, de arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Vicus

2018. szeptember 1.

Nagyon jó illata van, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Nagyon jó illata van, szeretem használni.

Színezék. Lilás piros.