Best of Beauty 2019

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít az izzadás és a kellemetlen testszagok ellen. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

katagi

2019. június 20.

Nagyon szeretem az illatát, viszont a permete baromi fullasztó, és kb. 6 órát bír ki a nyári nagy melegben, utána újra kell fújnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Kremrajongo

2018. január 31.

Egész jó dezodor, nem fulladok tőle, mert nincs olyan erős szaga, mint sok másik dezodornak.
Nem olyan rég vettem, még nem használtam sokszor, de eddig bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Nem olyan rég vettem, még nem használtam sokszor, de eddig bevált. :)

kovacsrekaa

2015. április 22.

Szeretem az illatat, szamomra nagyon tartos es nincs mellette izzadsag szagom :) Mar ketszer ujra vettem :)

update: elejen nagyonnszerettem, főleg az illata miatt. Mar fogyoban volt, es itt nezelodtem uj dezodorok után.. vettem is egy fa stiftet. Hat az ezerszer jobban bevalt, nem izzadok tole "csak ugy" mint ettol. Illata eleg eros, parfum melle nem ajanlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

magdus.kis

2015. február 7.

A stift változatát vettem régebben állandóan, de sajnos nem tudom, hogy miért, már nem találom sehol, így kipróbáltam ezt. Kár volt! Az illata egyezik a stifttel, de a hatása a nyomába sem érhet. Szeretem a márkát, de ez nem jött be! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Szofi

2014. október 11.

Nekem nagyon bejött, az illata semleges, lehet mellette parfümöt használni, és egész nyáron talán csak egy hosszú, meleg nap volt amit nem bírt ki. Kifújás után tényleg fullasztó a szobában maradni, de nekem nagyjából az összes deospray-vel ez a tapasztalatom.

Szerk.: Visszavennék két csillagot. Nem tudom, mi történt vele, de ősszel elkezdett gyengén muzsikálni, illetve az illatát is most már kicsit férfiasnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

vanclemmons

2013. április 18.

Szétcsípte a bőrömet a hónaljam körül végig, olyan, mintha égési sérüléseim lennének... 3 nap elég volt belőle...
Ahogy előttem említették, a szobában utána meg lehet fulladni (és látni is lehet egy egybefüggő dezodorfelhőt). Az illata jó lenne (pontosabban semleges), de sajnos nem véd túl sokáig egy mozgalmasabb napon, illetve én jobban szeretem az olyanokat, amikben van alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Demonvirag

2013. február 21.

Nagyon szeretem, jó az illata, izzadtság ellen is véd. Csak tényleg az a hátránya, hogy meg lehet "fulladni" a fürdőszobában, mikor használom.:) Még ha keveset fújok, akkor is, ezért kap csak 4 csillagot. De ennek ellenére legközelebb is ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

széna

2013. február 5.

meg lehet fulladni tőle utána a szobában. a családom emiatt gyűlöli is, de nekem ez az egyetlen rexona, ami bevált. majd kipróbálom a stiftes verziót, bár azokat nem csípem annyira

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

szuperninaa

2013. január 21.

Régóta használom a stiftes változatát, most vettem ebben a kiszerelésben is.
Szerintem ennek van az összes közül a legjobb "tisztaság" illata, és pont ezért szeretem, mert nem valami erős illatosított sz*r, ami mellé már sok a parfüm.
Egy baj van vele, mikor használom, szellőztetni kell utána, mert az egész lakásban szétszóródik.
Ezért csak 4 csillag. Maradok a stiftes kistesójánál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Régóta használom a stiftes változatát, most vettem ebben a kiszerelésben is.
Ezért csak 4 csillag. Maradok a stiftes kistesójánál!

IzabellaRita

2012. szeptember 11.

Az illata jó, csak az összetétele nem. Csak azért vettem meg, mert épp nem volt alu-mentesre pénzem, de nem csinálok rendszert belőle. Aki egy kicsit is ad az egészségére, annak ajánlom a CD alu-mentes izzadásgátlóit, aki meg nem, az használja egészséggel.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.