Rexona

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit89, Módosítva: 2013. január 18.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Izzadásgátló stift dezodor alkohol, parabén, színezék és illatanyag nélkül.

Cicuka22

2017. június 24.

Update: Nem tudom mi történt, de egyáltalán nem hat. Mintha semmit nem használnék :( Nem veszem újra. Nekem nem hatnak ezek a mentes termékek.
Sziasztok! Látom, többen keresitek ezt a terméket. Intersparban, Sparban láttam nemrég :)
Izzadásgátló hatása kb. megegyezik a többivel. Jó, hogy mentes és nem erős illatú. Viszont nagyon fog..bőrt is, de ruhát totál összekeni, akármennyit várok, akárhogy próbálom kikerülni. Kívül-belül összekeni a ruháim, pedig abszolút nem kenek fel sokat. Ez az egy negatív hátránya miatt nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

ingyombingyom

2015. október 7.

Nagyon szeretem. Sajnos nálam csak az alumíniumosok működnek , a többi nem hatékony.
Hatékonyság: 5- ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 7.

Hatékonyság: 5- ös

prehalekjudit

2015. október 7.

Régóta használok Rexona stifteke,többfélét is kipróbáltam, mindegyikkel meg voltam elégedve.Ez a fajta nagyon tetszik,mert illatmentes, legfeljebb enyhe púderes illata van,és ha hinni lehet a leírásnak,nem tartalmaz semmi káros összetevőt.Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 7.

swetocti

2015. augusztus 19.

egyszer régen vettem ilyent kíváncsiságból. elcsábított a 0%. hátha jobb lesz, mint a többi. sajnos semmit se használt. :(
nem sok mindent dobtam még ki, de ez a kukában végezte. azóta lehet változtattak rajta és most sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Matilda

2015. július 7.

Szeretem ezt a dezodort, mert mentes a káros anyagoktól és nincs semmi illata, így ha parfümöt használok, nem keveredik a kettő. Különösebb bajom nincs vele, kicsit nehéz lemosni, de ez a legtöbb stiftes deoval így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

HDR

2015. február 10.

Sokáig használtam, szerettem.
Kerestem és találtam egy kevésbé káros deót, ami szinte mindentől mentes, de mégsem natúrkozmetikum, mert azok a "halottnak csók" módon teljesítenek.
Sajnos a nyáron le kellett cserélnem, mert nagyobb fizikai feladatokat végeztem nap mint nap és akkor már nem tudta ellátni a feladatát.
Úgyhogy most "egészségtelen" vagyok, viszont nem büdös (adidas...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Sokáig használtam, szerettem.
Úgyhogy most "egészségtelen" vagyok, viszont nem büdös (adidas...).

madaras

2014. május 29.

Az én túlérzékeny bőröm számára nagyon jó.Próbáltam én mindenfélét,de ez vált be.Egy hibája van tényleg megfogja a ruhát,ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 29.

PAncsi79

2014. március 4.

Többször próbálkoztam alumíniummenten dezodorokkal, mert azok egészségesebbek ugye. Nos, biztosan, csak a probléma, hogy nagyon izzadok mellettük és munka közben, amikor éreztem, hogy a dezodor ismételten nem segített, nem nyugtatott meg a tudat, hogy büdös vagyok ugyan, de egészséges.
Így kerestem egy félmegoldást: nincs benne parfüm és alkohol, "csak" alumínium - nekem ez így nagyon bevált! AMúgy is szeretem a Rexona dezodorokat, most már csak ilyesmit használok: ősztől nyárig ezt, nyáron pedig a Maximum Protectiont.
Egyetlen bajom van vele, hogy nagyon csúnyán megfogja, kifehéríti a ruhákat (de én még nem találtam olyan hatékony deót, amelyik ne tette volna)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

babciika

2014. március 3.

Kedvenc dezodorom, mert egyrészt a káros összetevőktől mentes, másrészt kiválóan véd az izzadságtól - legyen szó akár sportról is! :) Illatmentes, és különösen örülök, hogy nem illatozik a parfüm mellett még ez is...ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Klaudia

2014. február 11.

Hatása ugyanolyan mint bármelyik stiftes dezodornak, tehát nem gátolja az izzadást,de mivel nincs illata ezért valamelyest a szagot sem tudja "elnyomni". Nem azt mondom hogy olyan mintha semmit sem kentem volna magamra, de érzem én magamon hogy testszagom van. Hozzá kell tenni, hogy elég izzadós vagyok, de szerintem ez nem megengedhető egy dezodornak, hogy szagosodjon mellette az ember. Nem veszem újra, megpróbálom sprével kiegészítve elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2