Rexona

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: CrazyKid, az összetevőket feltöltötte: Vizsiildi, Módosítva: 2013. november 27.

Kategória:   Dezodorok

hnica

2019. június 24.

Ez egy last minute vásárlás volt egy utazás során, mert otthon felejtettem a dezodorom. Nekem ez max 2 csillagot ér (jóindulattal, mert azért ennél rosszabb dezodorral is találkoztam már). Az illatával nincs baj, de fehér foltot hagy a ruhákon még órákkal a felvitel után is, az izzadásgátló hatása pedig szerintem gyenge. Én évek óta a Dove sima kék stiftjét használom, és azzal sosem volt gond. Alapvetően nem szoktam kidobni ilyen termékeket, inkább elhasználom őket és aztán veszek újat, de ez nálam kuka kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Aprilla

2017. augusztus 31.

Fehér foltot hagy a ruhákon. Az illata és az összetevői sem valami jók. Ja, és nekem mikor már a végefelé járt, ki is esett a stift a tartójából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Unix

2017. augusztus 3.

Nagyon jó izzadásgátló ezért nagyon is tudom ajánlani mindenkinek. Én jobbnak találom a stiftes izzadásgátlókat és ennek még az illata is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

szilviakiralyno

2017. május 6.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, pedig meglehetősen kényes vagyok az izzadásgátló stifteket illetően. Az illata nagyon tetszik, tényleg tiszta és friss, egész nap elkísér, és a nap folyamán is kitart, mintha épp akkor léptem volna ki a zuhany alól. Pár napja használom, azért vettem, mert a kedvencemet nem találtam, gondoltam kipróbálom. Maximálisan jól teljesít eddig. Kényelmes a felvitele, nekem semmi gondom vele, sőt. Komfortérzetem teljes, amikor használom, és bár erős illata van, mégis tudok mellé parfümöt viselni, szóval minden tekintetben 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Lettike77

2017. február 19.

Nem ez lett a kedvenc dezodorom. Mivel télen használtam, ezért nem izzadtam, viszont az illata/szaga borzalmas. Leginkább a régi szappanok illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

zsucica

2017. február 19.

Szerintem ez egy jó termék.Használtam már jobb rexona terméket,de ez sem rossz...újra venni nem fogom,de egynek jó volt... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

kisizé

2016. szeptember 24.

a boltban tetszett, de használva elég tolakodó illata van. Egész nap érezni, de sajnos nem olyan kellemes. Izzadásra sem a best, középkategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Ennie86

2016. augusztus 31.

Én pont az illata miatt választottam ezt a rexonát. :) Tényleg tiszta illata van és hatásilag is jól teljesít. Az egyetlen ami nem jó benne, hogy tényleg hajlamos kis göbökké összeállni felkenés után. Át szoktam törölni óvatosan egy zsepivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

szabinka90

2016. augusztus 16.

Én nagyon szeretem! Az illata jó és kitart egész nap. Valamiért miután elhasználtam az elsőt vettem egy Borotalcot, utána meg egy Niveat, de egyiket sem használtam el, annyira nem jöttek be. Úgyhogy visszatértem ehhez és maradok is nála! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

MissKB

2016. június 16.

Nem rossz dezodor ez :) Egész nap kibírom vele, még akkor is ha melegebb van. Valóban kicsit "mosószer szagú", de engem ez nem zavar, nekem olyan frissnek tűnik, szóval én szeretem az illatát. Egyetlen hibája, hogy fehér foltot hagy a bőrömön és így a ruháimon is. Ujjatlan ruhában pedig egészen ronda látvány, szóval csak akkor használom, ha nem ilyet veszek fel. Valószínűleg emiatt nem is fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2