Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

egyno

2020. június 7.

Csak a márka dezodorai váltak be. Kipróbálás kép vettem. Mindennapos használatra egy hónapig elég. Jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Fiszuli

2020. május 14.

Az egyik legjobb dezodor, amit állandóan használok, ritkán szoktam váltogatni és meg is ragadtam 2-3 fajtánál. Nagyon szeretem az illatát, tartós, nem csíp, nem irritál. Nem tapasztaltam sohasem, hogy foltot hagyna a ruhán. A fogyási intenzitása tűrhető, pár hetet kibír. Én csak reggelente használom, napközben csak extrém esetben erősítek rá. Az izzadásgátlása közepes. Összességében szeretem, szinte állandóan újravevős, főleg, ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

JudithBeauty

2019. június 6.

Ennek a márkának az aloe verás illatcsaládja talán a legjobb. Nem ér fel nálam a Dove Original-lal, de jól teljesít izzadásgátlás területén. Kifújás után picit erős, köhögésre ingerlő a dezodor, viszont nem hagy foltot a ruhákon. Borotválás utáni közvetlen fújása nálam csípő érzést okozott.
Az illatát nagyon szeretem, ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Az illatát nagyon szeretem, ezért adok 4 csillagot.

heniko90

2018. november 16.

A rexona dezodorok a kedvenceim. Néha be szoktam újítani egy-két más fajtát, de utána mindig visszatérek hozzá. Nincs bennük annyi ˇpúderˇ, nem lesz foltos a ruhám. Az illata mindegyiknek jó! Legjobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

kamelia

2018. szeptember 16.

Az illata nagyon jó, a hatása is, de egyszerűen megfulladok a fürdőben miután használtam. Múltkor a férjem ment be, miután befújtam vele magam, ő is köhögőrohamot kapott tőle.
Korábban is Rexonát használtam, de attól nem fulladtam. Nem veszem újra, de csak emiatt és ezért nem pontozom le, mert a dolgát teszi rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Alexandra186

2018. augusztus 10.

A Rexona dezodoroknak van egy alap fullasztó töménysége fújás után, azonban ezt használva nem török ki köhögésben, és a környezetem sem. Sok dezodortól viszketek, de ettől nem, és az izzadást is jól bírja. Barcelonában próbáltam ki először, azóta ez a város jut róla eszembe, kellemes emlékek kötnek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

fanni24

2018. május 27.

Az eddig legjobban bevált dezodorom. Az illata is csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Az eddig legjobban bevált dezodorom. Az illata is csodálatos.

DistressedMaszat

2018. április 23.

Többnyire ezt az illatot hasznalom de néha mást is. Anyummal már sok éve minden a Rexonát vesszük, nagyon szeretjük. Nem nagyon gondolkodom hogy próbáljak e mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

berdobarbara

2018. február 17.

Hát az illata nem annyira fogott meg, de elhasználom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Hát az illata nem annyira fogott meg, de elhasználom:)

szabinabiro

2018. január 7.

A párommal mindketten szoktuk használni :D de egyébként én veszem magamnak, elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.