Richtofit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sorea, az összetevőket feltöltötte: Vikicica96, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2020-ban megújult összetétel!

A kamilla, körömvirág, levendula és más gyógynövények kivonatát tartalmazó összetétele miatt a sportolásban kifáradt, igénybevett végtagok és hát ápolására kifejezetten ajánlott.

virumiru

2020. november 13.

a kezem teljesen hozzászokott már a flectorhoz, így kötöttem ki ennél. elég komoly, már egy hete tartó izomfájdalommal/görccsel? kellett volna megbírkóznia (zongorista vagyok, túlzásba vitt gyakorlás eredménye), így nem lepődtem meg, hogy nem gyűrte le, de azért sokkal elviselhetőbb lett. nekem akkor életet mentett, átlagos fájdalmaknál szerintem biztos jól fog teljesíteni😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Katie

2020. szeptember 30.

Nem vagyok egy kifejezetten sportos típus, de legtöbbször biciklivel közlekedek, és ahhoz szerintem nagyon jó izomláz ellen. Negatívumként azt tudom felhozni, hogy elég nehezen szívódik be, és az állaga számomra elég kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Fiszuli

2020. augusztus 12.

Több mint egy évtizede, még gimnazista koromban vásároltam az testnevelés óra utáni izomlázak enyhítésére. Az én testnevelőm (a tanári pálya előtt hivatásos katona volt) alapból csak fiú osztályokat tanított, viszont minket (28 fős lány osztályt) valamiért megkapott és egy dekát nem volt velünk kíméletes, a belünket-lelkünket kihajtotta heti háromszor, hosszú éveken át. Kis túlzással mondhatom, hogy a gimnáziumi éveimet folyamatos izomlázban töltöttem. Ha ez a krém nem lett volna, csak négykézláb tudtam volna közlekedni - viszont mivel ezt használtam, így csak simán úgy néztem ki állandóan, mint akit jól megrugdostak. Nagyon hamar elterjedt az osztályomban ennek a krémnek a használata, szerettük, teljesen korrekt áron lehetett hozzájutni és nagyon sokat enyhített a fájdalmainkon, más lányok parfümöt és kencéket tartottak a táskájukban a suliban, mi ezt. Az illata is teljesen vállalható, semmi durva gyógynövényesség, semmi durva mentolosság/kámforosság, egy tök jó illatú krém. Volt olyan osztálytársam, aki már óra előtt bekenekedett vele, de én mindig a testnevelés órás napok estéjén használtam, jól bekenekedtem vele fürdés után, kivártam, míg beszívódik (nem volt kevés idő) és utána lefeküdtem aludni. Kinek hogy jön be a használata, ez egyéni dolog. Sosem irritált, nem csípett, nem vörösödtem ki tőle, nem viszkettem. Én azóta is mindenkinek ezt ajánlom általános izomlázra. Az, hogy magyar termék, arra konkrétan csak most jöttem rá, de így teljes az értékelésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

ramonav

2020. augusztus 12.

Sportolás után használjuk, esetleges rándulás, izomláz esetén. Nekünk nagyon bevált, másnapra elmúlik a fájdalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

katalinmester13

2020. május 18.

Nekünk bevált izomlázra és a csomókra is. Nagyon szerettem az illatát. Nagyon nagy kiszerelés, ezért testápolónak is használtam, hogy ne romoljon rám. Annak is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 18.

Mia0602

2019. július 5.

Tavaly vettem a fiamnak aki focizott és edzések után fájlalta a lábát. Most a férjem találta meg, aki szintén a fáradt lábaira használja. Mindketten dicsérték, a férjem azt mondta jobb mint bármelyik gyógyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

Hecate

2019. április 9.

Minőségi hazai termék. Sűrű, zsíros kence, de imádom az illatát és kiváló a bemelegítés előtt, vagy megviselt, fájó izomzatra. A felszívódásához várni kell, de megéri a jó eredményért. Igazi régi klasszikus kozmetikum, aminek a modern világban is megvan a helye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

pici24

2019. március 20.

Nagyon zsíros krém, így idő kell, hogy beszívódjon. A bőrt nem irritálja. Az illata számomra kellemes, nem tolakodó. Leggyakrabban a vállaimra használom, mikor egy stresszesebb nap után nagyon fáj. Másnap reggelre megnyugtatja, és ellazítja az izmaimat. Nagyon szeretem, mert használ és nincs mellékhatás. Állandó helye van a polcon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

BaNK

2019. január 26.

Nagyon zsíros hatású krém, ami lassan szívódik fel. Sportolást követően használom számomra hatásos, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

BlazonIsle

2018. október 23.

Sportolás előtt és után használom. Nagyon jól regenerálja a fáradt izmokat, de segít a bemelegítésben is. Az izomláz sokkal hamarabb elmúlik a használata mellett. Remek az illata (bizony előfordult, hogy csak emiatt kentem be magam vele :D ) és nagyon jól hidratál is. Nálam a háztartás alapvető része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.