Rimmel

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 799-ért megnézem

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 799

Egyetlen perc alatt száradó körömlakk. PRO-cision ecset az egyszerű és egyenletes felvitelért.

Ár: 799 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kesi

2020. március 4.

Gyorsan szárad, de nagyon hamar kopik. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Gyorsan szárad, de nagyon hamar kopik. :(

PinkMcFreeze

2020. január 28.

Gyorsan szárad, amit ígér is, de egyáltalan nem vagyok vele elégedett 2 nap elején már szinte az összes körömvégénel egy pár mm lekopott.. Sajnos ezen ok miatt, nem hiszem, hogy újra venném teljes áron max. akciós áron esetleg ha megtetszik egy áhított szín. A Miss Sporty gyorsan száradó lakkjai sokkal tovább bírják es ez a jelenség 4 nap végén jön elő 🙁 Sose voltam egy Rimmel márka rajongó, kb. semmilyen sminkcucc tekintetében, mert mindig csalódtam, ez sem segít a márka megszeretésében...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Fannipap

2020. január 23.

Az átlátszó(740 clear) lakkot használom, tényleg nagyon gyorsan megszárad, és egy hétig simán rajta marad a körmömön úgy, hogy nem kezd el lejönni. Gél lakk után nagyon el szokott vékonyodni a körmöm, így ez az első amivel csodát tudok tenni vele, nekem nagyon jól erősít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Fruzsiii

2020. január 7.

Nagyon szép géllak hatás,gyönyörű színek,gyorsan szárad,és nem foltosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Nagyon szép géllak hatás,gyönyörű színek,gyorsan szárad,és nem foltosan.

silence

2019. december 17.

Az átlátszó (clear) változatát használom évek óta fedőlakknak az összes körömlakkom fölé.
Nekem hatalmas segítség, hogy gyorsan megszárad a lakk és ráadásul sokkal tovább tart is bármelyik lakkom, mint nélküle.
Itt van a bizonyíték arra, hogy olcsón is lehet jó termékhez jutni!
Sok éve újravevős és még egy darabig az is lesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Itt van a bizonyíték arra, hogy olcsón is lehet jó termékhez jutni!
Sok éve újravevős és még egy darabig az is lesz!

abodri

2019. december 15.

Nekem nagyon bevált ez a körömlakk. Több színt is megvásároltam belőle, mind szuper jól teljesít. Jó minőség. A színek szépek, fényesek, pillanatok alatt megszárad, és több napig bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

vhsz

2019. december 9.

Imádom. Szép színek, gyors száradás, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Imádom. Szép színek, gyors száradás, tartós.

Bradshaw

2019. december 5.

Tökéletes. Nyaralás, tenger, 1 hét. Simán bírta. Én lábujjakon használtam. Az meg mindig vízben volt :) egy rétegben festettem, és teljes volt a fedés. Azóta csak ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

noradrenalin

2019. december 5.

Egész jó kis lakk. Nagyon tetszenek a színek amik kaphatóak, szerintem kicsit vastag az ecsete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

TallodiZsofi

2019. november 22.

Gyorsan szárad, bizonyos színeiből elég egy réteg is. Nagyon szeretem az ecsetét, a kisujjamra pont elég egy ecsetvonás is. 4-5 napig bírja, utána nekem néhány darab ki szokott törni, illetve a körömvégeken kopik a lakk. Összességében, ár-érték arányban, az egyik legjobb! Nem nagy mennyiség, el lehet használni még beszáradás előtt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.