Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2021. november 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyetlen perc alatt száradó körömlakk. PRO-cision ecset az egyszerű és egyenletes felvitelért.

200 Ft/db - Rimmel 60 Seconds Körömlakk
Ár: 200 Ft / db + pkg. , Eladó: silence
Állapot: leírásban!, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Petalodirosa

2021. december 23.

Egyáltalán nem szárad meg egy perc alatt, de még két perc alatt sem. Nem veszem újra. Pozitívum, hogy egész jól fed egy rétegben, de egy rétegben nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 23.

b.Rose57

2021. november 13.

Évek óta használom több árnyalatát is, meg vagyok velük elégedve, nagyon szép, intenzív színei vannak, gyorsan megszárad, és elég tartós is, nálam eddig ezek a körömlakkok váltak be leginkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

rosemary88

2021. november 8.

Nekem fekete színben van meg, de egyáltalán nem szárad meg egy perc alatt, sőt bőven kell neki 10 perc is. Előnye hogy egy rétegben elég felvinni, viszont alap- és fedőlakkal is 2-3 nap múlva már berepedezik, lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

MissSejla

2021. július 3.

Ennel nekem a miss sporty tartósabb, de ez nem szarad be olyan gyorsan mint az. Ma mar csak essiet veszek, de ami van ebbol azt elhasznalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

lengyel.biank

2021. július 1.

Nekem fehér színben van meg, nagyon szeretem. Hamar megszárad és tartós szép a szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Lanjah8

2021. június 7.

Lábkörmömre használom és soha nem kopik le, nagyon tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Lábkörmömre használom és soha nem kopik le, nagyon tartós

Exotic

Korcsoport: >54
2021. május 21.

Csodás színe szerelem első látásra volt! Könnyen felvihető, gyorsan szárad, tartós, csodás színű körömlakk. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 21.

wendy99

2021. április 11.

Gyorsan szárad és rendesen fed 1 rétegben is, nagyon szerettem régen sajnos már nem találok azokban az árnyalatokban amiket használtam, hátránya hogy 3-4 nap múlva elkezd lepattogni, ezért gyakran kell újrafesteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Dicci

2020. október 14.

Régen valahogy jobbak voltak...bizonyos színek borzasztóan kopnak és nálam már az 1 perc se működik. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

pnuffy

2020. augusztus 18.

Nagyon szép és intenzív színe van, szinte mindenkinek megakad rajta a szeme, ha piros árnyalatot keres.
Tényleg gyorsan szárad (főleg az első réteg) szabad levegőn, de ahogy a többi hozzászóló is írta, hamar lekopik, megreped a festék réteg - normál "használat" mellett.
Ami még érdekes volt számomra, hogy hamarabb sűrűsödik be a lakk az üvegben, mint bármely más (hasonló vagy kicsivel jobb minőségű) lakk esetében, így rövidebb ideig tudtam használni. Ezt követően kicsit lassabban száradt, esetenként látszódott az ecset halvány csíkja, amit maga mögött hagyott.
Ezeket leszámítva ajánlom a terméket, elégedett voltam vele - ár-érték arányát tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.