Rimmel

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 21.

Kiszerelés:   0,7 g

Vízálló, szemöldök por, mely ideális a szemöldök vonalának,- megrajzolására és- feltöltésére. Használat előtt felrázandó.

4 árnyalatban kapható

krisztiradics

2019. január 9.

Ajándékba kaptam, egyszer próbáltam. Szerintem nagyon sötét, de csatlakozok az előttem lévőhöz, tényleg tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Mangoka

2018. december 5.

Valahogy nem boldogulok vele... túl sötét pedig a 002 medium brown, olyan bumfordi vonalat tudok vele húzni, mint semmi mással.
Viszont tartós. Nálam ügyesebbeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Viszont tartós. Nálam ügyesebbeknek.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol